Author: Dorota

Morskie LO – kolekcja ADVENTURE AWAITS

Witajcie, Dziś znowu osobisty wpis. Wykonałam LO ze zdjęciem, które uwielbiam. To nie była może najbardziej niebywała podróż jaką odbyłam, pogoda nie dopisała, a morze mam co dzień na wyciągnięcie ręki. Ale mieliśmy wielką ochotę na ten spacer i nie przeszkodziła nam burza, ani to, że przemokliśmy do suchej nitki. Dotarliśmy na miejsce i wszystko ucichło: deszcz, morze. Spacerowaliśmy, pies szalał w wodzie, a w powietrzu unosił się zapach późnego lata. Było to kawał czasu temu, ale zdjęcie nie doczekało się odpowiedniej aranżacji, aż dostałam w swe ręce kolekcję Adventure Awaits. 

KOTYLIONY z kolekcji MÓJ SKARB CHŁOPCZYK oraz DZIEWCZYNKA

Hej, hej! Dziś na tapecie tematyka dziecięca z kolekcji właśnie dziecięcych. Wykonałam kotyliony, bo ostatnio bardzo przypadła mi do gustu ta forma. A jak je można wykorzystać? Jak tylko chcecie! Moim zdaniem mogą służyć za kartki, zaproszenia, ozdobę opakowania prezentu, dekorację na baby shower. Zrobiłam wersję dla chłopca i dla dziewczynki posługując się kolekcjami Mój skarb – chłopczyk i Mój skarb – dziewczynka.

Kwieciste KARTKI z kolekcji ZIMOWE CHWILE

Witajcie! Moja dzisiejsza inspiracja jest kolejnym dowodem na to, że kolekcja Zimowe Chwile, to papiery niezwykle uniwersalne. Gdyż w tych zimowych chwilach tęskno mi już troszkę za wiosną i zachciało mi się pracy mocno ukwieconej. I tak zimowe papiery i trochę dodatków stały się ciepłą, kwiecistą inspiracją.

Pierwsza gwiazdka

Witam już prawie świątecznie! Dziś jeszcze inspiracja Bożonarodzeniowa. Wykorzystałam do niej kolekcję Marzenia o poranku. Poranki ostatnio są mroźne i tak też przedstawiają się na mojej pracy. Co prawda śniegu za oknem u mnie nie widać, ale połyskujący niczym brokat, wszechobecny szron rekompensuje mi trochę brak prawdziwie zimowych widoków. Jeśli już pochłaniają Was przygotowania do świąt i ozdoby gwiazdkowe już też gotowe,to gorąco polecam Marzenia o poranku do zimowych prac o innej tematyce: karnawałowych ślubów, albumów ze zdjęciami z ferii. Szaro-niebieska kolorystyka tej kolekcji świetnie się sprawdzi.

Słoik słodkości – XMAS KIT

Hej, hej! Święta już tuż, tuż. Macie pomysły na wszystkie prezenty? Jeśli nie, to prezentuję Wam podarek na ostatnią chwilę. Co powiecie na ozdobiony świątecznie słoik ze słodkościami? To naprawdę proste, wykonacie go wykorzystując nasz XMAS-owy KIT. A jeśli napełnicie go własnoręcznie zrobionymi ciasteczkami, to obdarowana osoba zaniemówi z wrażenia.

Inspiracje z kolekcji Mój skarb – dziewczynka

Witajcie Kochane! Wyobraźcie sobie ten zbieg okoliczności, że wraz z Iwoną miałyśmy przygotować dla Was małe co nieco z dziecięcych kolekcji i zupełnie niezamierzenie, jednocześnie i równie silnie zawołała do nas kolekcja Dziewczynka. Dostaniecie zatem dziś zastrzyk inspiracji z tejże właśnie kolekcji. Mamy nadzieję, że i Wy nie będziecie mogły się jej oprzeć. Z resztą nie trzeba jej specjalnie reklamować: jest delikatna, subtelna, wdzięczna. A najlepiej niech przemówią nasze prace.