Category: prace Iwony

MÓJ SKARB – przegląd kolekcji

Cześć! Dziś przychodzę do Was z filmem, w którym prezentuję wszystko co wchodzi w skład naszych dwóch nowej kolekcji „MÓJ SKARB” w wersji dla chłopca i dziewczynki. Ciekawi co kryją w sobie bloczki? Zapraszam do oglądania! Ale to nie wszystko na dziś. Poniżej znajdziecie piękne prace naszej szefowej, która sama nie mogła się oprzeć tej kolekcji. Prawda, że cudne?    

Kartki świąteczne z KITU XMAS

Cześć! Mam nadzieję, że już wszyscy (albo chociaż znaczna część z Was) widziała naszą nowość jaką jest KIT. I, że jesteście nim zachwyceni tak samo jak ja. KIT jak dla mnie, jest bardzo okazały, z dużą ilością półproduktów do wykonania kilku, jak nie kilkunastu prac 🙂

PROJECT LIFE i kolekcja Xmas

Cześć! Pamiętacie jak mówiłam o kartach do PL z kolekcji „Zimowe Chwile„ i dodatku Xmas? Jestem nimi zachwycona więc, tylko kwestią czasu było, żeby znalazły miejsce w moim albumie.

PREZENTACJA KOLEKCJI „Zimowe chwile”

Cześć! Przez cały tydzień mieliście okazję zobaczyć co pięknego można wykonać z naszej nowej kolekcji. Każda z nas przygotowała inną pracę, dzięki czemu mogliście przekonać się jak uniwersalne są „Zimowe chwile” i do ilu projektów pasuje. Mam nadzieję, że tak jak my, jesteście nią zauroczeni. Dziś przyszedł czas, aby pokazać Wam kolekcję w pełnej krasie. Zapraszam Was zatem na filmik, w którym możecie zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład Zimowych chwil. Zapraszam Was serdecznie!   Uwaga: Film ma na celu pokazanie kolekcji i dodatków do niej pasujących. Przed zakupem należy sprawdzić, co wchodzi w skład danego zestawu.