Category: Zimowe Chwile

KARTKA świąteczna

Witajcie 🙂 Sezon na świąteczne inspiracje na dobre się rozpoczął – dzisiaj także zaprezentuję Wam kartkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczny czekoladownik

Witam Was słodko i już świątecznie. Z doświadczenia wiem, że niektóre z Was, nie odróżniają sezonu świątecznego od każdego innego, bo robicie świąteczne prace cały rok. Ale wiem też, że niektóre z Was jeszcze absolutnie nie czują klimatu i nie potrafią w deszczowy, stuprocentowo jesienny dzień zasiąść do bożonarodzeniowego projektu. Zdradzę Wam niezawodny sposób: wieczór, spokój, gorąca czekolada najlepiej podsypana cynamonem, na stole pomarańcze i pierniczek. Co Wy na to? Jesteście już gotowe na świąteczne scrapowanie? W takim razie polecam kolekcję Zimowe chwile XMAS.

TAGI ŚWIĄTECZNE Magicznych świąt

Długo się przed tym broniłam, ale muszę w końcu dopuścić do siebie tę myśl – Święta się zbliżają! Pierwszy, świąteczny projekt w tym roku, w mojej pracowni to tagi świąteczne. Wykonane oczywiście z kolekcji „Zimowe Chwile”.

ZIMOWE CHWILE w pracach RENI

Cześć, Dzisiaj na blogu możecie oglądać moje prace. W poprzednim poście inspirowałam Was kolekcją „Marzenia o Poranku„. Teraz przyszła kolej na drugą kolekcję „Zimowe Chwile„. Trochę prac się nazbierało, więc zapraszam do oglądania.

PREZENTACJA KOLEKCJI „Zimowe chwile”

Cześć! Przez cały tydzień mieliście okazję zobaczyć co pięknego można wykonać z naszej nowej kolekcji. Każda z nas przygotowała inną pracę, dzięki czemu mogliście przekonać się jak uniwersalne są „Zimowe chwile” i do ilu projektów pasuje. Mam nadzieję, że tak jak my, jesteście nią zauroczeni. Dziś przyszedł czas, aby pokazać Wam kolekcję w pełnej krasie. Zapraszam Was zatem na filmik, w którym możecie zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład Zimowych chwil. Zapraszam Was serdecznie!   Uwaga: Film ma na celu pokazanie kolekcji i dodatków do niej pasujących. Przed zakupem należy sprawdzić, co wchodzi w skład danego zestawu.