Category: Mój skarb – dziewczynka

Inspiracje z kolekcji Mój skarb – dziewczynka

Witajcie Kochane! Wyobraźcie sobie ten zbieg okoliczności, że wraz z Iwoną miałyśmy przygotować dla Was małe co nieco z dziecięcych kolekcji i zupełnie niezamierzenie, jednocześnie i równie silnie zawołała do nas kolekcja Dziewczynka. Dostaniecie zatem dziś zastrzyk inspiracji z tejże właśnie kolekcji. Mamy nadzieję, że i Wy nie będziecie mogły się jej oprzeć. Z resztą nie trzeba jej specjalnie reklamować: jest delikatna, subtelna, wdzięczna. A najlepiej niech przemówią nasze prace.

SHAKER CARD – krok po kroku

Hej, hej! Może jeszcze niektóre z Was nie próbowały robić shakera, a może robiłyście, ale dziś okaże się, że odkryjecie jakieś ułatwienie, a może w komentarzach podzielicie się swoimi patentami. Tak czy inaczej zapraszam na mój kursik krok po kroku, jak wykonać shaker card. Sama, metodą prób i błędów, wzięłam się za tę technikę rok temu, moje pierwsze shakery były właśnie świąteczne. Od tamtej pory często wracam do tego typu kartek. Pewnie dlatego, że uwielbiam błyskotki!

MÓJ SKARB – przegląd kolekcji

Cześć! Dziś przychodzę do Was z filmem, w którym prezentuję wszystko co wchodzi w skład naszych dwóch nowej kolekcji „MÓJ SKARB” w wersji dla chłopca i dziewczynki. Ciekawi co kryją w sobie bloczki? Zapraszam do oglądania! Ale to nie wszystko na dziś. Poniżej znajdziecie piękne prace naszej szefowej, która sama nie mogła się oprzeć tej kolekcji. Prawda, że cudne?