Category: Mój skarb – dziewczynka

KOTYLIONY z kolekcji MÓJ SKARB CHŁOPCZYK oraz DZIEWCZYNKA

Hej, hej! Dziś na tapecie tematyka dziecięca z kolekcji właśnie dziecięcych. Wykonałam kotyliony, bo ostatnio bardzo przypadła mi do gustu ta forma. A jak je można wykorzystać? Jak tylko chcecie! Moim zdaniem mogą służyć za kartki, zaproszenia, ozdobę opakowania prezentu, dekorację na baby shower. Zrobiłam wersję dla chłopca i dla dziewczynki posługując się kolekcjami Mój skarb – chłopczyk i Mój skarb – dziewczynka.

POZNAJCIE NASZ POWIĘKSZONY ZESPÓŁ PROJEKTANTEK :)

Witamy Was bardzo serdecznie! Mamy Nowy Rok, dużo planów i projektów czeka na realizację. Chcemy, by produkty marki Craft O’Clock zawsze Wam pomagały w realizacji Waszych twórczych działań i pobudzały Waszą kreatywność. W związku z tym powiększyliśmy grono naszych utalentowanych Projektantek o kolejne twórcze osoby, które przez najbliższe miesiące będą Was inspirować swoimi cudownymi pracami.

Tutorial: albumik z jednego arkusza papieru „Mój skarb – dziewczynka”

Witajcie! Dzisiaj chciałam Was zaprosić na tutorial, w którym pokazuję jak zrobiłam albumik z jednego arkusza papieru z jednej z poprzednich inspiracji. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i sami spróbujecie taki stworzyć 🙂