Category: Mój skarb – chłopczyk

EXPLODING BOX – kolekcja MÓJ SKARB CHŁOPCZYK

Dzień dobry, nie wiem jak u Was, ale u mnie grzeje już trzeci tydzień bez ani jednej kropli deszczu. Wiatrak chodzi cały czas a i tak nie ma czym oddychać. Dlatego sięgnęłam po kolekcję Mój skarb chłopczyk, w nadziei, że chociaż ona wprowadzi lekki, chłodny klimat.

KOTYLIONY z kolekcji MÓJ SKARB CHŁOPCZYK oraz DZIEWCZYNKA

Hej, hej! Dziś na tapecie tematyka dziecięca z kolekcji właśnie dziecięcych. Wykonałam kotyliony, bo ostatnio bardzo przypadła mi do gustu ta forma. A jak je można wykorzystać? Jak tylko chcecie! Moim zdaniem mogą służyć za kartki, zaproszenia, ozdobę opakowania prezentu, dekorację na baby shower. Zrobiłam wersję dla chłopca i dla dziewczynki posługując się kolekcjami Mój skarb – chłopczyk i Mój skarb – dziewczynka.

POZNAJCIE NASZ POWIĘKSZONY ZESPÓŁ PROJEKTANTEK :)

Witamy Was bardzo serdecznie! Mamy Nowy Rok, dużo planów i projektów czeka na realizację. Chcemy, by produkty marki Craft O’Clock zawsze Wam pomagały w realizacji Waszych twórczych działań i pobudzały Waszą kreatywność. W związku z tym powiększyliśmy grono naszych utalentowanych Projektantek o kolejne twórcze osoby, które przez najbliższe miesiące będą Was inspirować swoimi cudownymi pracami.