Monthly Archive: Listopad 2017

WYNIKI WYZWANIA #1 Wspaniały dzień

Witajcie! 🙂 Nadeszła długo wyczekiwana chwila. Za nami nasze pierwsze wyzwanie i bardzo cieszymy się, że tak dużo pięknych prac zostało na nie zgłoszonych. Dziękujemy za każdą zgłoszoną pracę i już teraz zapraszamy na kolejne wyzwania.

Inspiracje z kolekcji Mój skarb – dziewczynka

Witajcie Kochane! Wyobraźcie sobie ten zbieg okoliczności, że wraz z Iwoną miałyśmy przygotować dla Was małe co nieco z dziecięcych kolekcji i zupełnie niezamierzenie, jednocześnie i równie silnie zawołała do nas kolekcja Dziewczynka. Dostaniecie zatem dziś zastrzyk inspiracji z tejże właśnie kolekcji. Mamy nadzieję, że i Wy nie będziecie mogły się jej oprzeć. Z resztą nie trzeba jej specjalnie reklamować: jest delikatna, subtelna, wdzięczna. A najlepiej niech przemówią nasze prace.

SHAKER CARD – krok po kroku

Hej, hej! Może jeszcze niektóre z Was nie próbowały robić shakera, a może robiłyście, ale dziś okaże się, że odkryjecie jakieś ułatwienie, a może w komentarzach podzielicie się swoimi patentami. Tak czy inaczej zapraszam na mój kursik krok po kroku, jak wykonać shaker card. Sama, metodą prób i błędów, wzięłam się za tę technikę rok temu, moje pierwsze shakery były właśnie świąteczne. Od tamtej pory często wracam do tego typu kartek. Pewnie dlatego, że uwielbiam błyskotki!

MÓJ SKARB – przegląd kolekcji

Cześć! Dziś przychodzę do Was z filmem, w którym prezentuję wszystko co wchodzi w skład naszych dwóch nowej kolekcji „MÓJ SKARB” w wersji dla chłopca i dziewczynki. Ciekawi co kryją w sobie bloczki? Zapraszam do oglądania! Ale to nie wszystko na dziś. Poniżej znajdziecie piękne prace naszej szefowej, która sama nie mogła się oprzeć tej kolekcji. Prawda, że cudne?    

PODLASKIE SPOTKANIE SCRAPEREK

Witam serdecznie, Niedawno (4.XI.) miałam przyjemność gościć jako sponsor papierów i dodatków na PODLASKIM SPOTKANIU scraperek :). Dziewczyny, pod czujnym okiem Kasi Łukaszewicz robiły LO. Pracowały na naszej pierwszej kolekcji Marzenia o Poranku.

Kartki świąteczne z KITU XMAS

Cześć! Mam nadzieję, że już wszyscy (albo chociaż znaczna część z Was) widziała naszą nowość jaką jest KIT. I, że jesteście nim zachwyceni tak samo jak ja. KIT jak dla mnie, jest bardzo okazały, z dużą ilością półproduktów do wykonania kilku, jak nie kilkunastu prac 🙂