Monthly Archive: Maj 2019

Wyzwanie – Towarzystwo Dobrej Zabawy

Wyzwanie – Towarzystwo Dobrej Zabawy

Hej! Mamy dla Was kolejną propozycję wyzwaniową! Tym razem zapraszamy na wyzwanie z blogiem TOWARZYSTWO DOBREJ ZABAWY! W marcu tematem wyzwania jest TAJEMNICZA DAMA W KORONKACH Wszelkie informacje odnośnie wytycznych wyzwań znajdziecie na ich blogu!

Kredkowy box

Hej Wszystkim! 🙂 Bardzo ciężko było mi się zdecydować, jaką formę boxa mam dla Was na dzisiaj przygotować – czy może tradycyjnie, czy coś pokombinować 😉 Z uwagi na niezwykle bogatą w dodatki do wycięcia kolekcję Childhood Crayons postanowiłam, że nie mogę ominąć żadnego z zestawu 🙂

Album z kolekcji SWEET PRINCE

Witajcie. Za oknami piękna, słoneczna pogoda. Sezon Komunijny powoli dobiega końca. Powoli pojawia się więcej prac na inne okazje. Ja mam dla Was dzisiaj album dziecięcy.

YOU TUBE & EDUCATOR CREATIVE TEAMS CALL

Welcome heartilly! Today we bring an interesting announcement 🙂 We grow as a brand and develop new collections. Thanks to that we want to rearrange and enhance our YouTube Ambassadors Team and to create a new Educators Team. So if you like our papers, make video tutorials and/or do workshops, please let us know. Maybe are we waiting for you? Witajcie serdecznie! Dziś przychodzimy do Was z pewnym ogłoszeniem :). Wraz z rozwojem marki chcemy przeorganizować i powiększyć nasz zespół Ambasadorów YouTube oraz stworzyć nowy zespół Edukatorów. Jeżeli lubisz nasze papiery i tworzysz tutoriale video i/lub prowadzisz warsztaty, to może czekamy właśnie na Ciebie?

Podwodny świat – kolekcja SEA STORIES

Cześć to znowu ja:P Tak, tak nawiedzam Was na blogu Craft o’Clock <3 Dużo się dzieje i powstaje wiele projektów z wykorzystaniem Sea Stories. Mam taką wewnętrzną potrzebę podzielenia się z Wami tym co ostatnio najbardziej mnie kręci 😛 Nie będę oryginalna:P warstwy, przecierki i warstwy!!!