Inspiracje z kolekcji Mój skarb – dziewczynka

Witajcie Kochane!

Wyobraźcie sobie ten zbieg okoliczności, że wraz z Iwoną miałyśmy przygotować dla Was małe co nieco z dziecięcych kolekcji i zupełnie niezamierzenie, jednocześnie i równie silnie zawołała do nas kolekcja Dziewczynka. Dostaniecie zatem dziś zastrzyk inspiracji z tejże właśnie kolekcji. Mamy nadzieję, że i Wy nie będziecie mogły się jej oprzeć. Z resztą nie trzeba jej specjalnie reklamować: jest delikatna, subtelna, wdzięczna. A najlepiej niech przemówią nasze prace.

Ja przygotowałam dla Was exploding boxa dla dziewczynki. Boxa możecie przygotować z bazy 30,5×30,5cm. Okleiłam go papierami ze wspomnianej kolekcji Mój skarb – dziewczynka. Na taśmie dystansowej poprzyklejałam skrapki, chmurki, elementy do wycinania, napis, wyszło mega warstwowo. Całości dopełniły kwiatki i guziczki.

Iwona stworzyła rewelacyjny kalendarz na biurko. Oto kilka słów autorki o jej inspiracji.

„Papiery z kolekcji Mój skarb-dziewczynka dosłownie skradły moje serce. Nie tylko dlatego, że mogę stworzyć dzięki nim prace stricte dla dziecka, ale dlatego, że są to kolejne papiery, które mogę wykorzystać również w innych projektach. I tak na dowód, stworzyłam kalendarz biurkowy, z piękną sową wyciętą z arkuszy dodatków. Będzie mi umilać każdy tydzień nadchodzącego roku. Jako bazy użyłam papieru, który jest na wewnętrznej stronie tytułowej kolekcji. Do tego dwie niewielkie kompozycje kwiatowe i gotowe”.

W naszych pracach użyłyśmy:

Pozdrawiamy Was serdecznie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *