„Dziecko jest darem z nieba” – inspiracje z papierów „Mój Skarb”

Cześć!
Mam nadzieję, że już wszyscy (albo chociaż większość z Was) jest pod wrażeniem naszych dziecięcych kolekcji „Mój Skarb” w obu wersjach.

Niezmiennie jestem nimi zachwycona, więc jak tylko nadarzyła się okazja i chwila wolnego czasu, w ruch poszła wersja dziewczęca. Mini albumik harmonijkowy po prostu sam się tworzył, wystarczyło tak naprawdę wziąć nożyczki i klej do ręki a praca sama się zrobiła. Jak wiecie jestem zwolenniczką wykonywania albumów z jednej kolekcji, wtedy mam pewność, że wszystko będzie ze sobą pasować. I tak, też było w tym przypadku. Mogłam w ciemno pociąć papiery a one i tak świetnie ze sobą współgrają.

Jesteście ciekawi co wyczarowałam z tych papierów?

I jak? Podoba się? Bazę pod album harmonijkowy zrobiłam sama, każdą stronę okleiłam papierami z małego bloczka „Mój Skarb-dziewczynka” i dodałam kilka elementów z dodatków. Moje prace nie mogą nie posiadać kwiatów więc i tym razem ich nie zabrakło.

Ja jestem zauroczona efektem końcowym. Wiem też, że to na pewno nie jedyna praca, która powstała z tej kolekcji.

Ale to nie koniec na dziś!

Chcę Wam jeszcze pokazać jak piękne prace wykonała Natalia, która pisze o nich tak:

„Przyznam szczerze, że tworzenie z kolekcji “Mój Skarb” to czysta przyjemność. Papiery są tak piękne, że w zasadzie praca sama się tworzy 🙂
Dziś przedstawiam Wam komplecik urodzinowy dla mojej przyjaciółki, jest to mini albumik harmonijkowy i kartka z życzeniami.
Do zrobienia albumiku użyłam białej bazy 30,5×30,5cm, natomiast do kartki była to baza 15×10,5cm. Papiery jakie wybrałam były z kolekcji “Mój Skarb-Dziewczynka”, napisy natomiast z kolekcji “Marzenia o Poranku”. Oprócz tego na pracach można zobaczyć moje kwiaty z foamirau, białe cekiny, sznurek, oraz scrapek z wykrojnika. Mam nadzieję, że Wam się podoba, bo solenizantka była zachwycona 🙂”

Piękne prawda?

Mało inspiracji? Proszę bardzo!
Zobaczcie co pięknego przygotowała dla Was Dorota. O swoich pracach pisze tak:

„Z wielką przyjemnością wróciłam do papierów z kolekcji „Mój skarb”. Jasne, pastelowe kolory oraz subtelne wzory stwarzają ogromne możliwości. Dziś prezentuję kartki na narodzenie, chrzciny, jakąkolwiek dziecięcą okazję w wersji dla chłopca i dla dziewczynki. W niebiańskim klimacie:)”

Mam nadzieję, że ten post, z tak dużą ilością inspiracji, skłoni Was do zabrania się do tworzenia z naszych pięknych papierów.

To co? Do dzieła! I pamiętajcie, żeby koniecznie pochwalić się swoimi pracami na naszej grupie inspiracyjnej!

W swoich pracach użyłyśmy:

 

Pozdrawiamy!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *