MARZENIA O PORANKU – wyzwanie dla Design Team’u

Witajcie serdecznie!

Mamy weekend, a weekendy pojawiają się u nas różne specjalne posty. Dzisiejszym postem rozpoczynamy w naszym Zespole cykl wewnętrznych wyzwań ;). Projektantki z Design Teamu Craft O’Clock lubią wyzwania, więc raz w miesiącu będą się musiały zmierzyć z pewnym twórczym wyzwaniem… Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury :)…

Pierwsze wyzwanie DT – stwórz pracę z ZIMOWYM klimacie wykorzystując z papierów TYLKO dwa produkty: zestaw kart do PL oraz dodatki do wycinania – oba z kolekcji Marzenia o Poranku :).

Tymi pracami chcemy pokazać, jak uniwersalna jest tak kolekcja. Ponadto wystarczy do tego kilka kart do PL i trochę wyciętych dodatków. Reszta ozdób na pracach, to zimowe akcenty, które są powszechnie dostępne.

Zobaczcie, jak sobie poradziły z tym wyzwaniem Dziewczyny:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Na początek Dorota i jej uroczy mini albumik:

W ramach naszego wyzwania „Zimowe klimaty” przygotowałam mini albumik. Wybrałam gładkie karty do PL, gdyż naszło mnie na stemplowanie i potrzebowałam czegoś, co ładnie mi wyeksponuje stempelki. Subtelne wzory Marzeń o Poranku w kolorach błękitu i szarości świetnie się nadają na zimowe klimaty, zwłaszcza kiedy dopełni się je pastą strukturalną udającą śnieg i białym brokatem. Na okładce wykorzystałam elementy do wycinania, serwetki i etykietę, na której stworzyłam ośnieżony lasek. Dzieła dopełniły napisy z tejże kolekcji.

 

Kolejną Projektantką, która zmierzyła się z tym tematem jest Asia i jej urocze karteczki:

Przełamując kwiecistą kolekcje, stworzyłam dwie zimowe kartki. Powstały na bazach dostępnych w sklepie. Pierwsza z nich – kwadratowa – to kartka z shaker box zachowana w szaro-niebieskiej kolorystyce. Posłużyłam się kalką, więc shaker nabrał zupełnie innego charakteru. W połączeniu z kolorystyką i śnieżynkami, dał w pełni zimowy klimat! W środku shakera użyłam naszych, białych i srebrnych cekinów.

Głównym elementem drugiej kartki są tagi. Zostały podniesione, za pomocą taśmy 3d, na serwetce wyciętej z wykrojnika oraz serwetce wyciętej z jednego z arkuszy. Tutaj posłużyłam się już kwiatami i muszę przyznać, że wcale mi się nie „gryzą” ze śnieżynką, która zdobi jeden z tagów. Tagi są wykończone woskowanym sznureczkiem. Dopełnieniem obu kartek są napisy. Przywołują mi wspomnienia dni spędzonych na zabawach na śniegu, którego za oknem wciąż nam brakuje.

 

Kolejne kartki, równie urocze stworzyła na to wyzwanie również Natalia:

Jako, że uwielbiam wyzwania to i to wyzwanie sprawiło mi dużo radości przy tworzeniu. Zrobiłam dwie zimowe karteczki. Do ich zrobienia wykorzystałam białe bazy:  15×10,5cm – sztalugową oraz 10,5×15 – poziomą, do tego zestaw tekturek i scrapek reniferka z naszego KIT-u zimowego. Do zrobienia śnieżynek wykorzystałam tekturkę, która świetnie sprawiła się jako szablon przez który nałożyłam pastę strukturalną. Natomiast same tekturowe śnieżynki pokryłam białymi perełkami w płynie. Na sam koniec kilka chlapnięć splashem i zimowe klimaty jak znalazł.

 

Jakby jeszcze było Wam za mało kartek zimowych, to również Hania przygotowała dwie karteczki:

Wykonałam dwie różne kartki w chłodnych kolorach zimowych: szarości i w zimowym jasnym błękicie. Pierwsza kartka ozdobiona jest kompozycją z wyciętych kwiatów i zimowymi gwiazdkami z pasty strukturalnej, zimowego charakteru dodają też mroźne szklane cyrkonie. Druga kartka natomiast z tekturowymi gwiazdkami i szarą wycięta z elementów serwetką na papierach w chłodnej zimowej tonacji ozdobiona została delikatnymi pastelowymi kwiatami. Obie kartki idealne na zimowe urodziny lub inną zimową okoliczność.

 

Na koniec mamy jeszcze jeden albumik, który przygotowała dla Was Linda:

Kolekcja Marzenia o Poranku kojarzy mi się bardzo mocno z zimą, więc postanowiłam w ramach wyzwania dla DT stworzyć album na zimowe zdjęcia. Chłodne odcienie szarości i błękitu znakomicie będą współgrać z wklejonymi zdjęciami. Karty świetnie nadają się do różnego rodzaju prac, a przy albumach można je wykorzystać na osobiste zapiski pod zdjęciem. Z dodatków do „Marzeń o Poranku” powycinałam kwiaty oraz klatki i ułożyłam z tego kompozycję, aby ozdobić okładkę.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyzwanie jak się okazało wcale nie było trudne! A Dziewczyny poradziły sobie wyśmienicie!!! Zestaw kart do PL kryje w sobie mnóstwo możliwości!

Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy jutro po kolejne inspiracje z kolekcją Marzenia o Poranku. Tym razem jednak w zupełnie innym klimacie ;).

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *