PRZEPIŚNIK z kolekcji ZIMOWE CHWILE

Hej, hej.

Tym razem przygotowałam dla Was zeszyt na przepisy z wyszperaną na jarmarku ze starociami łyżeczką. Papiery z kolekcji ZIMOWE CHWILE doskonale wpasowały się w nieco vintagowy, rustykalny styl mojego notesu.

Na okładki wykorzystałam papier z motywem desek. Układałam warstwy z juty, koronki, pomponików i kwiatów z zestawu dodatków do wycinania. Na wierzchu powtórzyłam motyw desek i dzieło zwieńczyłam uroczą łyżeczką. Wewnętrzne okładki okleiłam papierem 04 z Zimowych chwil. Skonstruowałam margines – kieszonkę, bo nie wiem jak Wy, ale mi się zdarza dość często wyciąć jakiś przepis z gazety i wrzucić do zeszytu z planem przepisania go. Oczywiście zanim tego dokonam połowa przepisów zdąży już się zawieruszyć, dlatego kieszonka na karteluszki, to cudowny wynalazek.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

-Kolekcja Zimowe chwile 

-Zestaw dodatków do wycięcia

KLEJENIE:

-dwustronna taśma klejąca 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Uwielbiam robić przepiśniki. Mogę wtedy połączyć moje dwie wielkie miłości: scrapbooking i kulinaria. Mam nadzieję, że i wśród Was są zwolenniczki tradycyjnych form kolekcjonowania przepisów. Zachęcam Was serdecznie do zrobienia takiej pracy tylko dla Was: do zapisywania, kreślenia, wpisywania ulepszeń i uwag na marginesach, pochlapania czymś w trakcie pichcenia… to dowody na to, że kuchni dzieje się magia!

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *