ZAPRASZAMY NA WYZWANIE #4

Witamy serdecznie w pierwszą niedzielę lutego!

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w wyzwaniu #3 wzięło udział tak wiele osób i tym samym mogliśmy podziwiać wiele pięknych prac! Gratulujemy wygranej i tym samym zapraszamy na kolejne wyzwanie. 

Jako, że w lutym obchodzimy piękne święto zakochanych to i tytuł naszej zabawy brzmi „MIŁOSNA OPOWIEŚĆ”, ale to nie wszystko! Oprócz tego musicie stworzyć pracę wg dołączonej poniżej mapki.

 

Na Wasze prace czekamy do 24 II (do północy).

 

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkoleniu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy 10% rabat na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę na publikację swojej pracy oraz imienia i nazwiska lub nicku z linkiem do bloga w przypadku wygranej:

„Biorąc udział w wyzwaniu wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych (imię i nazwisko lub nick) na stronie craft-o-clock-blog.pl w celu przedstawienia zwycięzcy wyzwania organizowanego przez sklep craft-o-clock.pl, prowadzony przez Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu i poprawiania danych.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy RABAT – 25% na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu kwietniowym + banerek na bloga.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 03 III 2018r.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT oraz zwyciężczyni wyzwania #2:

Wykonała przepiękny blejtram, a oto co sama pisze o swojej pracy:

„Hej! W ramach naszego wyzwania dzielę się z Wami inspiracją i moją własną miłosną opowieścią. Bardzo lubię to mgliste, nieco rozmyte zdjęcie, które jest dowodem na to, że spontaniczne gesty, te nie upozowane momenty zapisują się w sercu i pamięci najbardziej. Subtelne, delikatne papiery i dodatki z kolekcji „Mój Skarb – Chłopczyk” wspaniale podkreśliły delikatny charakter fotografii i świetnie komponowały się z koronkami i cekinami.”

Swoją historię przedstawia w formie pięknego LO! A pisze o nim tak:

„Długo się zastanawiałam czy takie zimowe zdjęcie będzie dobrze wyglądało w kwiecistej oprawie. Myślę, że podbija radość, która z niego płynie. To moje pierwsze LO i myślę, że nie ostatnie. Długo się broniłam przed tą formą, ale pewnie jeszcze nie raz u mnie zagości. Całość powstała z kolekcji Always together. Kwiaty do wycięcia są jej świetnym uzupełnieniem i świetnie sprawdzają się na takich pracach. Dzięki taśmie 3D kompozycja z wyciętych kwiatów jest ciekawa i spójna.”

 

Milena przygotowała album ślubny z kolekcji Celebrate Today. I chociaż to bardzo subtelna kolekcja, to w tej pracy została przełamana czarnym kolorem.

Wykonała również LO i tak o nim napisała:

„Stworzyłam kwieciste LO ze zdjęciem z ukochanych gór, miejsca gdzie uwielbiamy odpoczywać i wracać jak często się da. Góry kojarzą nam się z drewnem więc papier z wzorem desek z kolekcji „ALWAYS TOGETHER” idealnie pasował do naszego wspomnienia a dodatkowe wycięte elementy i napis uzupełniły całość.”

 

W tym miesiącu swoją pracą inspiruje Was również zwyciężczyni naszego drugiego wyzwania:

AJGACIA

Agata przygotowała jedną ze stron swojego ściennego kalendarza. O pracy pisze tak: „Całą kompozycję zbudowałam z papierów Craft O’Clock na mixmediowym tle w żółto-zielonym kolorze. Uwielbiam warstwy, także i tutaj można znaleźć paski rożnych papierów, na różnych wysokościach, a także moje ulubione tagi i tekturkowe koła zębate. Uzupełnieniem całości są stempelki i świetny napis: Dziś jest idelanie.

A oto jej praca:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jesteśmy ciekawi Waszych miłosnych prac z naszą mapką. Także twórzcie i podzielcie się pięknymi pracami!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

You may also like...

3 komentarze

  1. kartoflana napisał(a):

    Przepraszam, ale chyba nie ma żabki 🙁

  2. Ajgacia napisał(a):

    śliczne prace 🙂 dziękuję za zaproszenie <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *