BOX z kolekcji MARZENIE O PORANKU II

Witajcie!

Za oknem nadal zima, a ja ukradkiem wypatruję wiosny! Aby poczuć się bardziej wiosennie, wzięłam na warsztat odświeżoną kolekcję Marzenia o poranku II. Swoim klimatem i kolorystyką, potęgują tęsknotę za słońcem, kwiatami i ciepłym, wiosennym wiatrem. 

Exploding box to jedna z moich ulubionych form. Jest o wiele bardziej spektakularna niż zwykła kartka. Jak zwykle, bazę przygotowałam sama, a użyłam do tego naszych nowych papierów z kolekcji BASIC. Środek ozdobiłam papierami oraz dodatkami z kolekcji Marzenia o poranku II Całości dopełniają własnoręcznie wykonane kwiaty.

Użyłam napisów, które znajdziemy w małej wersji kolekcji. Świetnie się komponują z wianuszkami, które także tam znajdziemy. Dołączyłam małą kopertkę, w której możemy schować jakiś drobiazg, albo umieścić bardziej osobiste słowa.

Wieczko boxa także zdobią kwiaty oraz sznureczki i listki wycięte z papieru BASICDodałam także guziczek, który spełnia bardzo ważną funkcję – pokazuje nam jak ułożyć boxa, aby po otwarciu box rozpadł się tak jak to sobie zaplanowaliśmy.

Box nie ma sprecyzowanego charakteru odnośnie okazji, na którą miałby być wręczony. Te miłe napisy mogą spełniać funkcję motywacyjną, a sam box może być wręczony bez okazji.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

DODATKI:

KLEJENIE:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Lubicie wykonywać i wręczać boxy?

Mam nadzieję, że tak i że mój, choć trochę Was zainspirował.

Do zobaczenia w kolejnych inspiracjach!

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *