NOTES z kolekcji BASIC i ALWAYS TOGETHER

Cześć!
Powietrze powoli zaczyna pachnieć wiosną, więc i w mojej pracowni ten klimat przybiera na sile. Ukwieconym projektom sprzyjają oczywiście kwiaty z wielu kolekcji Craft O’Clock. Co tym razem skleiłam, zobaczycie w dalszej części wpisu.

Ostatnio na warsztat wzięłam trochę rustykalną kolekcję Always Together. A ponieważ postanowiłam wykonać notes, to wspomogłam się nowościami Basic.
Okładki najpierw okleiłam wspomnianym przed chwilą papierem bazowym. Użyłam do tego arkusza #3, ponieważ te ciemne deski idealnie wpasowały się w styl rustykalny mojego notesu.
Na front okładki wykorzystałam Always Together 03a później ułożyłam kompozycję z papierów, które można znaleźć w bloczku 15,25 x 15,25 cm oraz z dodatków, które znajdziecie na okładce dużego zestawu. Pomogły mi przy tym oczywiście taśmy piankowe 3D. Na sam koniec zostawiłam sobie ułożenie kilku listków z absolutnie cudownej zieleni, którą znajdziecie na arkuszu #4 Basic. I oto jest:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:
KOLEKCJA:

kolekcja Always Together – zestaw papierów 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Always Together – zestaw papierów 15,25 x 15,25 cm

kolekcja Basic – #3 jednostronny papier 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Basic – #4 jednostronny papier 30,5 x 30,5 cm

DODATKI:

sznurki: Celebrate Today

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca PET 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 1mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 2mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 2mm – szer. 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Czy Wy też już dajecie się ponieść nadchodzącej wiośnie? Jeśli jeszcze tkwicie w zimowym rozleniwieniu, polecam zwrócić się w tym kierunku. Kto wie, może będzie nam to podparciem, przy nadchodzącym wiosennym przesileniu 😉

Pozdrawiam

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *