Dziecięcy zestaw z kolekcji MÓJ SKARB – CHŁOPCZYK

Cześć!
W powietrzu czuć wiosnę, a niedługo pojawią się jej najpopularniejsze i najbardziej oczekiwane znaki – bociany. Dlatego dzisiaj projekt z boćkiem. I chociaż trochę ukwiecony, to jednak nie będzie symbolem wiosny, a zwiastunem nadejścia nowego człowieka.

Tym razem przygotowałam Wam do oglądania dziecięcy zestaw. Albumik harmonijkowy i folder na płytę. Komplet dla świeżo upieczonych rodziców i ich maluszka. Będzie idealny do przechowywania wspomnień o pierwszych wspólnych chwilach.
Albumik ozdobiłam papierami z dużego zestawu Mój Skarb – Chłopczyk. Kompozycję uzupełniłam kwiatami z zestawu dodatków z tej samej kolekcji. A na końcu oczywiście bociek z przesyłką specjalną 🙂 Napis, który użyłam w pracy, także znajdziecie w wyżej wspomnianym zestawie.
Jak zwykle to u mnie bywa, cały projekt jest warstwowy, więc jego fundamentem są dwustronne taśmy piankowe o grubości 1mm, 2mm oraz 3mm.
Folder CD jest skromniejszą częścią kompletu, ale zachowaną w tym samym stylu. Kopertę wykonałam z bazy 30,5 x 30,5 w kolorze kraft.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:
KOLEKCJA:

kolekcja Mój Skarb – Chłopczyk – zestaw papierów 30,5 x 30,5 cm

kolekcja Mój Skarb – Chłopczyk – zestaw dodatków  do wycięcia

BAZY:

baza: 30,5×30,5-kraft

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca PET 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 1mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 2mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 3mm – szer. 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jeśli Wy również niecierpliwie spoglądacie w puste, bocianie gniazda to sięgnijcie po cudowne grafiki z dziecięcych kolekcji Craft O’Clock. Niech będą chociaż namiastką wiosny albo zwiastunem czegoś innego, jeśli potrzeba 😉

Pozdrawiam

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *