ALBUM pop-up z kolekcji ALWAYS TOGETHER

Witajcie!

Dziś przychodzę do Was z nietypowym albumem, który posiada „mechanizm” pop-up. Jak go robiłam od razu wiedziałam, że będę chciała zrobić go w romantycznym, miłosnym stylu a do tego idealnie wpasowuje się kolekcja ALWAYS TOGETHER.

Być może część z Was poznało mnie już z tego, że uwielbiam robić albumy! W różnych formach, rozmiarach, dziecięce, ślubne etc. Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność… I tak pewnego razu natknęłam się gdzieś w internecie na kartki w stylu pop-up i od razu pomyślałam, że to też świetny patent na album! I oto jest!

Wykonałam go sama od A do Z, do oklejenia okładek użyłam dużych papierów o numerach: 03 oraz 01Natomiast karty są oklejone kolekcją 6×6 caliDo wykonania bazy, kart, mechanizmu i mat wykorzystywałam nasz BIAŁY PAPIER BAZOWY 30,5×30,5cm.

Do ozdobienia samego albumu w środku używałam głównie dodatków do wycinania, napisów. Zrobiłam kilka kopertek, kieszonek czy klapek. Można zauważyć gdzieniegdzie koronki, świecące ozdoby, GUZIK i CZERWONY SZNUREK.

Na okładce głównym elementem jest prosty kwiat z foamiranu, kilka mniejszych do wypełnienia całości. Można też dojrzeć wszelakie koronki i listki.

Dość już tego pisania, czas na zdjęcia oraz film:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

DODATKI:

KLEJENIE:

BAZY:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak podoba Wam się taka forma albumu? Podzielcie się ze mną opinią na ten temat. Mam nadzieję, że zachęciłam Was też do tego, żeby troszkę pokombinować przy tworzeniu albumowych cudów!

Pozdrawiam

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *