PLANNER ŚLUBNY z kolekcji CELEBRATE TODAY

Cześć!
Powoli wprowadzę Was w sezon, który już rozgaszcza się na naszych biurkach, ale jeszcze zapewne przyćmiewają go komunijne projekty. Ślub. A ślub to nie tylko kartki, boxy, albumy i księgi. Ślub to miesiące, a czasami nawet lata, przygotowań, planowania, poszukiwań.

Dzisiaj więc przedstawiam Wam planner ślubny. Projekt, który tworzyło mi się niezwykle miło, ponieważ po pierwsze – ma formę notesu, czyli to, co kocham najbardziej, po drugie – stworzyłam go z kolekcji Celebrate Today.
Muszę się przyznać w tym miejscu, że przy tworzeniu z papierów Craft O’Clock, coraz mniej pamiętam, jak bardzo nie lubiłam wycinania nożyczkami drobnych elementów. Teraz wszędzie muszę upchnąć trochę papierowych kwiatów 😉
Tak było i tym razem. Spod motywu serca nieśmiało wystaje kompozycja wycięta z okładki tej cudownej kolekcji. Cała konstrukcja jest jak zwykle zbudowana na dwustronnych taśmach piankowych.
Bazą okładki jest tutaj papier kraftowy. Bardzo lubię jego połączenie z delikatnymi kolorami Celebrate Today. Kompozycję natomiast stworzyłam tylko z dwóch papierów. Tło tworzy arkusz 03 – wykorzystałam jego obie strony. Na sercu poza „trójką” można też zauważyć kawałek arkusza 01.
Wnętrze okładki kryje kopertę przestrzenną, wykonaną z arkusza 04. Będzie idealnym miejscem na wizytówki, ulotki i umowy. Koperta jest zamykana na magnes, aby nie uciekły z niej ważne dokumenty.

 

WYKORZYSTANE PRODUKTY:
KOLEKCJA:

kolekcja Celebrate Today – zestaw papierów 30,5 x 30,5 cm

BAZY:

baza: 30,5×30,5-kraft

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca PET 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 1mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 2mm – szer. 6mm

dwustronna taśma piankowa 3D 3mm – szer. 6mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Jak już wspomniałam na początku, ten projekt tworzyło mi się niezwykle miło. Mam nadzieję, że będzie dla Was inspiracją do tworzenia wartwowych kompozycji z naszych papierów. Wtedy przekonacie się, że prace czasami naprawdę „robią się same” 😉
Pozdrawiam

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *