ZAPRASZAMY NA WYZWANIE #7

Witamy Was serdecznie w kolejną niedzielę, w której zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie. Dziękujemy za tak liczny udział w naszym WYZWANIU#6 „WIOSNA, ACH TO TY”. 

Już za kilka tygodni będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Dziecka, więc temat naszego majowego wyzwania brzmi: „MARZENIA DZIECKA”. Liczymy na Waszą kreatywność i piękne prace.

Na Wasze prace czekamy do 27 maja (do północy).

 

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkoleniu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy DODATKOWY BON na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę na publikację swojej pracy oraz imienia i nazwiska lub nicku z linkiem do bloga w przypadku wygranej:

„Biorąc udział w wyzwaniu wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych (imię i nazwisko lub nick) na stronie craft-o-clock-blog.pl w celu przedstawienia zwycięzcy wyzwania organizowanego przez sklep craft-o-clock.pl, prowadzony przez Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu i poprawiania danych.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 50zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu lipcowym + banerek na bloga.

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy bon o wartości 10zł na zakupy w naszym sklepie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 02 VI 2018r.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

Moje prace są dosłownym potraktowaniem tematu wyzwania. Pewnego dnia moja córeczka zobaczyła na biurku w mojej pracowni grafiki z kotkami. No i koniecznie musiała mieć „karteczki” z tymi grafikami. Powstały dwie zawieszki. Dziewczęce, ukwiecone, bogate w detale. Córcia zachwycona, marzenie dziecka spełnione 🙂

 
O czym bardziej marzą dzieci niż o nowych zabawkach? Na moich kartkach to główny motyw. Na pierwszej  z kartek umieściłam samochody.  Czyż to nie jest bajkowa sceneria?
Druga kartka jest jasna i pastelowa – bardzo kojarzy mi się z marzeniami. Na tej jako główny motyw wykorzystałam konika na biegunach.
Wykonałam kartki z okazji narodzenia dziecka. Bo to właśnie wtedy zaczyna się dzieciństwo. Projekty powstały z zielonego arkusza Basic #4, z dodatkiem kraftowej bazy. W kartkach z shakerem wykorzystała dodatkowo papiery z małych bloczków Zimowe Chwile oraz Mom’s Garden.
Nie ukrywam, że miałam mały problem z interpretacją tematu wyzwania, tym bardziej, że postanowiłam stworzyć dla Was LO. I tak oto powstał layout z kolekcji Mom’s Garden. W centralnym punkcie widać moje szkraby, które są moim dziecięcym, spełnionym marzeniem. Zawsze chciałam mieć dwójeczkę Kochanych dzieciaczków 🙂
LO jest podklejone na naszą bazę kraftową 30x30cm i postanowiłam się pobawić troszkę mediami. Mam nadzieję, że Wam przypadnie do gustu.
 
Na dzisiejsze wyzwanie stworzyłam słodki, kolorowy exploding box używając papierów z kolekcji „MÓJ SKARB-DZIEWCZYNKA” , wyciętych elementów z dodatków do kolekcji oraz papieru BASIC#4. Kolorowy box spodoba się każdemu dziecku a przesłodkie grafiki idealnie do niego pasują. Myślę, że takie właśnie są marzenia dziecka…kolorowe.
Na nasze wyzwanie przygotowałam kartkę z motywami z Alicji w Krainie Czarów. Otwierana jak wrota kartka miała przypominać drzwi do tajmniczego ogrodu. W uzyskaniu tego efektu niezawodne były papiery z kolekcji Mom’s garden.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mamy nadzieję, że prace naszego DT zmotywowało również Was do zrobienia pięknych prac związanych z tematem dziecięcych marzeń.

Czekamy na Wasze prace 🙂

 

You may also like...

3 komentarze

  1. Karolina Bińkowska napisał(a):

    Czy można zgłosić więcej niż jedną pracę?

  1. Maj 15, 2018

    […] Kartkę zgłaszam na wyzwanie:  http://www.craft-o-clock-blog.pl/?p=2866 […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *