TUTORIAL na kartkę shaker card z cekinami

Witajcie.

Pewnie wszyscy jesteście wypoczęci i pełni sił po długim weekendzie. Ja złapałam sporo słońca ale  teraz pora wracać do pracy.

Jeszcze nieco pozostaję w weekendowym nastroju, bo za oknem nadal ładna pogoda. Przygotowałam dla Was kurs na kartkę w słonecznym kolorze z shaker box. W sklepie Craft O’Clock możecie kupić cekiny w pięknych kolorach, które wręcz się proszą o umieszczenie na kartkach lub w shaker box. Myślę, że sporo z Was nie miała styczności z shakerem a na cekiny do końca nie ma pomysłu. Zobaczcie moją kartkę i kurs na nią, mam nadzieję, że Was zachęcę do Tworzenia prac z cekinami. Czekam na efekty Waszej pracy z nimi. Koniecznie pochwalcie się zdjęciami.

Urodziny naszych małych pociech są przez cały rok. Warto sprawić im radość i oprócz prezentu podarować wyjątkową kartkę, która będzie dla nich również pamiątką. Kolekcja MÓJ SKARB DZIEWCZYNKA jest idealna do dziecięcych prac. A kartka ozdobiona nimi i shakerem jest wyjątkowa. Moje dzieci jak ją tylko zobaczyły to nie chciały odłożyć, dlatego jestem pewna, że taka kartka sprawi im radość i zaciekawi.

Zapraszam na kurs.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

KLEJENIE:

BAZY:

DODATKI:

 

Życzę miłego tworzenia i czekam na efekty Waszej pracy. Pozdrawiam

 

 

 

You may also like...

2 komentarze

  1. Marlena napisał(a):

    wow! piękna kartka i świetny tutek <3 super 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *