ZAPRASZAMY NA WYZWANIE #8

Witajcie!

Czerwiec przywitał nas piękną i ciepłą aurą a my jak to w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy Was serdecznie do zabawy!

Jak powszechnie się przyjęło w czerwcu rozpoczyna się również gorący sezon ślubny. Za pewne wielu z Was już zaczęło tworzyć piękne ślubne projekty i być może się z nami nimi podzielicie w ramach tematu naszego WYZWANIA #8, które brzmi „ŚLUB Z RAMKĄ”.

Na Wasze prace czekamy do 23 czerwca (do północy).

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkoleniu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy DODATKOWY BON na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę na publikację swojej pracy oraz imienia i nazwiska lub nicku z linkiem do bloga w przypadku wygranej:

„Biorąc udział w wyzwaniu wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych (imię i nazwisko lub nick) na stronie craft-o-clock-blog.pl w celu przedstawienia zwycięzcy wyzwania organizowanego przez sklep craft-o-clock.pl, prowadzony przez Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu i poprawiania danych.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 50zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu sierpniowym + banerek na bloga.

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy bon o wartości 10zł na zakupy w naszym sklepie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyniki wyzwania ogłosimy 29 VI 2018r.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT oraz zwyciężczyni wyzwania kwietniowego:

 

„Kartka w pudełku to moja ślubna propozycja. Głównym elementem kartki jest oczywiście ramka, a na niej cytat – oczywiście o miłości 🙂 Do przygotowania kartki i pudełka użyłam papierów z kolekcji CELEBRATE TODAY oraz BASIC. Arkusz w deski świetnie posłużył mi za tło kartki, a jego wysoka gramatura świetnie sprawdziła się na wieko pudełka. Dół pudełka zrobiłam z białego PAPIERU BAZOWEGO.

„Dziś przygotowałam czekoladownik, który może być świetnym i eleganckim dodatkiem do prezentu ślubnego. Kolekcję jaką użyłam, była MOM’S GARDEN. Jej przepiękne kwiaty ozdobiły przednią część, łącznie z ramkami z masy. Zamykany jest na sznureczek, na którym wisi srebrne serduszko.

„Wykonałam dwie ślubne kartki. Obie z papierów BASIC, ale każda w innym stylu. Bordowy BASIC #5 doskonale zgrał się z czernią i złotem. Dzięki temu uzyskałam efekt glamour. Drugi projekt miał być rystukalny, dlatego doskonale wpasował się tutaj BASIC #3. Ciemne deski doskonale wyglądają z koronką i naturalnym dodatkiem.”

„Stworzyłam ślubną kartkę w pudełku. W centralnym miejscu kartki znajduję się ramka a w niej para młoda. Mój zestaw stworzyłam z kolekcji CELEBRATE TODAY oraz papieru BASIC#2 Pod młodą parą wyciętą z papieru bazowego białego dodałam taśmę dystansową, która idealnie podniosła scrapkę”

 

„Sezon ślubny zawsze obfituje u mnie w exploding boxy. Nie ukrywam, że to moja ulubiona forma, którą bardzo często wybieram właśnie z tej okazji. Dziś stworzyłam boxa, na niebieskiej bazie. Skoro niebieska baza to nie mogłam użyć innej kolekcji niż LADIES&GENTLEMEN. Idealnie wpasowała się kolorystycznie. Dzięki kwiatom na arkuszu nie musiałam zbyt dużo zdobić poszczególnych ścianek. Na dwóch postanowiłam umieścić tekturki tematyczne, na pozostałych odpowiednio: kopertę na pieniądze oraz matę  na życzenia. W centralnym miejscu boxa znajduje się karoca 3D, delikatnie ozdobiona sweetheartami. Wyszło bardzo elegancko :)”

 

U mnie na wyzwanie powstały dwie kartki, w których wykorzystałam kolekcje ALWAYS TOGETHER oraz CELEBRATE TODAY. W pierwszej wykorzystałam tekturkową rameczkę, natomiast w drugiej ramkę wycięłam z papieru. Obie kartki ozdobiłam kwiatami oraz napisami pochodzącymi ze wspomnianych kolekcji. Listeczki wycięłam z kolekcji BASIC#4. Dodatkowo w jednej z kartek wykorzystałam cekiny, które ładnie rozświetliły całość.

 

 

Stworzyłam dwie kartki kopertówki. Obie powstały z kolekcji MY CAT FRIEND, ale są w całkiem różnym stylu. Jedna jest klasyczna, delikatna, w elegancką pepitkę i z mocnym, czerwonym akcentem (kolorem miłości). Druga jest kopertówką dla typowych kociarzy 😀 Para tulących się kotków wprost się prosiła o wykorzystanie na kartce o tematyce ślubnej.

 

„W ramach naszego czerwcowego wyzwania przygotowałam dla Was boksa z uroczą ramką na wieczku. Wykorzystałam cudownie ślubną kolekcję Celebrate today. Delikatne, jasne papiery i kwiaty do wyciania stanowią idealną bazę pod ślubne prace. U mnie jak zwykle w towarzystwie koronek, sznureczków i papierowych kwiatów.”

 

W tym miesiącu swoimi pracami inspiruje Was również zwyciężczyni naszego #6 wyzwania. Oto jej praca:

WIOKONIKU pisze o swojej pracy tak:

„Przygotowałam kartkę z okazji ślubu z tekturkową ramką i kwiatami z foamiranu wykonana z papierów Craft O’Clock. Dla dodania nieco blasku szczypta złoceń wykonanych złotym woskiem.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mamy nadzieję, że prace naszego DT Was zainspirowały, więc czekamy na Wasze piękne ślubne projekty z ramkami.

 

 

You may also like...

2 komentarze

  1. Czerwiec 4, 2018

    […] Komplet z okazji ślubu z tekturkową ramką i kwiatami z foamiranu, w całości wykonany z papierów Craft O’Clock a ponieważ moja wiosenna praca wygrała wyzwanie kwietniowe mam okazję tą kartką poinspirować innych w nowym, czerwcowym wyzwaniu na blogu Craft O’Clock – ślub z ramką […]

  2. Czerwiec 15, 2018

    […] Kartkę zgłaszam na wyzwanie: http://www.craft-o-clock-blog.pl/?p=3206 […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *