LAVENDER HILLS – inspiracje DT

Witajcie!

Przychodzę dziś do Was z naszymi najnowszymi papierami. Pełnymi słońca, ciepła, kolorów… i niesamowitej lawendy (która o tej porze kwitnie i oszałamiająco pachnie <3) Zaciekawieni choć troszkę?

Fiolet, to kolor, który miał się nigdy nie pojawić w naszych kolekcjach. Renia, nasza szefowa, jednak uległa namowom  zespołu i zdecydowała się stworzyć kolekcję, w której ten kolor gra główne skrzypce! 🙂 Skromnym zdaniem DT, uważamy że jak na barwę, której nie lubi, wyszło bosko!
Osobiście jestem zachwycona i kolorystyką i dodatkami, które znajdziecie w kolekcji.

Przegląd kolekcji przygotowałam dla Was w poniższym filmie. Zobaczcie jak prezentują się w całości te piękne papiery!

Oczywiście nasze utalentowane projektantki, nie mogły się powstrzymać i stworzyły dla Was piękne inspiracje!

 

„Witajcie Kochani! Mam ogromną przyjemność w swojej pierwszej inspiracji, zaprezentować Wam najnowszą kolekcję marki Craft O’Clock Lawender Hills. I nie będę ukrywać, że jest to kolejna kolekcja, która skradła moje serce 🙂

Przygotowałam lawendowy czekoladownik. Nie mogłam oprzeć się pokusie i na okładce dla dekoracji oraz zaakcentowania kolekcji, umieściłam trzy gałązki żywej lawendy.Wieczko opakowania zamykane jest na magnes. Dla rozjaśnienia kraftowych elementów użyłam białego gesso.
Czekoladowa wkładka w środku opakowania wywołuje radość, szczęście i uśmiech na twarzy obdarowanej osoby czego i Wam życzę.
Uśmiechu od ucha do ucha :)”

„Witajcie.
Dziś jest moja pierwsza inspiracja w ramach DT Craft O’Clock. Jestem bardzo szczęśliwa, że przez najbliższy czas będę mogła dzielić się z Wami moimi pomysłami.

Moja radość jest tym większa, że moja pierwsza praca stworzona specjalnie dla Was wykonana została z najnowszej kolekcji Lavender Hills. Zestaw papierów jest tak uroczy i uniwersalny, że powstał z niego ślubny exploding box. Wszystkie papiery pasują do siebie idealnie, co sprawiło, że projekt wręcz powstał sam. Pakiet „Lavender Hills” zawiera zarówno arkusze z genialną grafiką, jak i przydatne do uzupełniania kompozycji elementy dekoracyjne.

Mam nadzieję, że mój pomysł przypadnie Wam do gustu i zainspiruje Was do działania.
ENJOY!”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak wrażenia? Ja jestem pod wielkim wrażeniem! Jestem pewna, ze z tej niesamowicie pięknej kolekcji powstanie wiele słonecznych, wakacyjnych prac!

You may also like...

1 Response

  1. Ela 17 napisał(a):

    Przepiękna prace,uwielbiam lawendę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *