BRR.. IT’S COLD OUTSIDE – inspiracje DT

SONY DSC

Witajcie!

Za oknem słońce świeci aż miło! A my na przekór pogodzie mamy dla Was coś nowego! Dla ochłody ale i dla pociesznia oka 🙂

Kolejny dzień i kolejna nowość! A to jeszcze nie koniec 😉

Niby na dworze skwar i gorąc, niby temperatury powyżej 30 stopni… a u nas? U nas powiało chłodem.

Zapraszamy Was serdecznie na prezentację nowej kolekcji Brr… It’s cold outside!, która stworzona jest z myślą o zimowych krajobrazach, ciepłych kocach i herbatce. Ciekawi? Zatem usiądźcie wygodnie i obejrzyjcie co kryje się pod tą zimową nazwą! 🙂

A teraz zapraszamy na inspiracje DT:

 

„W ramach dzisiejszej inspiracji przygotowałam kartkę – napkin fold card.
Bazę kartki wykonałam z białego kartonu 30×30 cm. Okleiłam ją niebieskim papierem we wzór padającego śniegu. Po rozłożeniu kartki – na środku jest miejsce na życzenia. Aby zamknąć kartkę wykonałam przepaskę, którą ozdobiłam scenką zimową. Dodałam również ręcznie robione kwiaty.”

 

„Jak tylko dostałam w swoje ręce papiery z kolekcji BRR… IT’S COLD OUTSIDE od razu pomyślałam o pięknych kartkach na Boże Narodzenie. Jednak, jako swoją inspirację postanowiłam przygotować kartki z inną tematyką. Bardzo szybko wymyśliłam dwa tematy:

  1. Kartka ślubna– macie może przyjaciół, którzy tak kochają wspinaczkę górską, narty, robienie bałwanów, że ślub zaplanowali na zimową porę? Ja mam i z myślą o nich powstała moja kartka ślubna. Niebieskie i brązowe papiery z kolekcji wzbogaciłam dla dodania wymiarowości o kuleczki i tasiemkę z różyczkami. Na koniec wszystko pokryłam brokatem, aby praca wyglądała jak pokryta śniegiem. Jeśli nie dodacie kuleczek i brokatu, powstała by ciekawa kartka ślubna dla miłośników niebieskiego koloru.
  2. Kartka z pingwinem – napis „Baby it’s cold outside”, skojarzył mi się ze mną, gdyż w zimie zawsze jest mi zimno i potrzebuję ogrzania. Według mnie, nic tak nie ogrzewa w zimie jak gorąca czekolada😉 dlatego wybrałam stempel z pingwinem. Po jego pokolorowaniu, pozostała mi tylko budowa kompozycji. Tym razem poszłam do niebieskich i brązowych papierów dodałam szare deski na tło. Zamiast kwiatków, użyłam serwetek, które wycięłam z jednego z papieru z kolekcji.

Przygotowanie obu prac dało mi wiele radości, z niecierpliwieniem czekam na Wasze pomysły.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Idealna na zimowe projekty!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *