MY CHRISTMAS WISH – inspiracje DT

dav

Cześć!

Kto z Was już myśli o tworzeniu świątecznych projektów? MY!

Niby lipiec, niby ciepło, niby słońce… Ale! Jak dobrze wiemy, to najlepszy czas na rozpoczęcie sezonu świątecznego! Dlatego dziś przychodzimy do Was z kolejną nowością.

I jest to nic innego jak świąteczna kolekcja My Christmas Wish! 

Już przebieramy z niecierpliwością nogami, czekając na Wasze prace.

A tymczasem zapraszamy Was na filmik, gdzie możecie podejrzeć kolekcję w całej krasie wraz ze wszelkimi dodatkami 🙂

Ciekawi co przygotowały nasze dziewczyny z tej okazji? Same cudowności!

„Na warsztat wzięłam świąteczne nowości i postanowiłam stworzyć pracę, która może, ale nie musi być świąteczna. I wcale nie było trudno. Chociaż przy pierwszym spojrzeniu na kolekcję, może się to wydawać skomplikowane. Jednak mając już papiery w dłoniach, jakoś samo się zrobiło. Puchaty album obszyty białym płótnem, doskonale się skomponował z zieleniami i czerwieniami My Christmas Wish. Na okładce, oprócz papierów, dostrzec można także die-cutsy oraz napis, który pochodzi z nowego produktu – zestawu dwustronnych cytatów. Karty okleiłam papierem z małego zestawu.”

 

„Hmmm… Moja pierwsza praca stworzona z najnowszej kolekcji My Christmas Wish wcale nie jest świąteczna :). Stworzyłam LO, na którym znajdziecie zdjęcie z letniej sesji zdjęciowej mojej siostry. Ani gałązki sosny/świerku czy zimowe czerwone jagódki nie przeszkadzają w stworzeniu pracy nie świątecznej :).

Wykorzystałam i duże papiery i małe papiery, die-cutsy i oczywiście napisy :). LO tworzyło się prawie samo :), a dzięki taśmom 3D powstał piękny, warstwowy scrap.„

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, że zainspirowałyśmy Was do stworzenia świątecznych prac 🙂 Czekamy na rezultaty!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *