ALBUM lawendowy – kolekcja LAVENDER HILLS

Cześć!

Jeszcze ciepła kolekcja Lavender Hills wpadła w moje ręce! Nie mogło powstać z niej nic innego niż album. Jestem zauroczona kolekcją i zadowolona z efektu końcowego mojego projektu. Zapraszam Was do obejrzenia.

Już na pewno wiecie, że uwielbiam robić albumy i to moja ulubiona scrapowa forma. Tej kolekcji szczególnie nie mogłam się doczekać. Jest taka letnia i optymistyczna. Mam nadzieję, że taki też powstał z niej album.

Sam album jest wielkości 6 1/4 x 6 1,4 cala. Do jej wykonania wykorzystałam papiery zarówno z dużego jak i małego  zestawu. Dopełnieniem są die cutsy oraz nasza kolejna nowość – wycięte napisy!

Album jest utrzymany w jasnej kolorystyce. Na okładce umieściłam wyciętą grafikę roweru oraz napis. Posiada 4 karty, z czego jedna jest dość szczególna. Na pierwszej stronie znajduje się przyklejona mata, ozdobiona wyciętymi elementami z kolekcji. Na drugiej mamy kieszeń dolną, ozdobioną die cutsem, który tworzy kolejną kieszonkę na taga. Trzecia strona jest kopertą zamykaną na magnes. Na czwartej stronie także mamy matę. Tutaj także wykorzystałam wycięte grafiki i przykleiłam je za pomocą taśmy piankowej 3D. Na kolejnej karcie znajduje się książeczka. Ta strona jest o tyle wyjątkowa, że jej wielkość jest inna niż wszystkich i dodatkowo książeczka wystaje poza stronę. Na odwrocie znajduje się mała kieszonka. Na siódmej stronie jest klapka, w której znajduje się system pop up. Na ostatniej stronie jest pasek ze stoperem, a na tylnej okładce – kieszonka zrobiona z kartki pocztowej, którą znajdziecie w małej wersji kolekcji. Die-cutsy wykorzystałam także w tagach i matach jako trzymadełka.

Tak oto prezentuje się lawendowy album:

Więcej szczegółów na filmie:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

DODATKI:

BAZY:

KLEJENIE:

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jak Wam się podoba lawendowa kolekcja? Mam nadzieję, że tak bardzo jak mi!

Może Wasze wakacyjne zdjęcia trafią właśnie do lawendowego albumu…?

Jeśli tak to pamiętajcie żeby się nim pochwalić! 😉

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *