ALBUM harmonijkowy i KARTKA – MY CHRISTMAS WISH

Cześć,

Pewnie część z Was zastanawia się dlaczego już w lipcu ma myśleć o świątecznych pracach. Do Bożego Narodzenia jeszcze kilka miesięcy, czy nie za wcześnie? Moim zdaniem nie koniecznie, świąteczny nastrój można złapać i w wakacje, a nowa kolekcja MY CHRISTMAS WISH na pewno Wam w tym pomoże! Zapraszam do obejrzenia mojej pierwszej indywidualnej inspiracji w ramach DT Craft o’clock. Kartka, czy album? Po co się ograniczać, wybrałam obie formy. Na pierwszy rzut powstał album harmonijkowy. Zdradzę Wam pewien sekret, był to pierwszy album harmonijkowy jaki samodzielnie zrobiłam. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, zachęcam jest na prawdę bardzo prosty w konstrukcji. Do przygotowania bazy użyłam dwóch kawałków beermaty, które obkleiłam białą bazą.Bazę tą wykorzystałam także do zrobienia kart. Po zbigowaniu każdej ze stron, papier zagięłam w obie strony. Do ozdoby użyłam papierów z małej kolekcji. Odłożyłam dwa na okładkę albumu ( ostatnia strona z okładki kolekcji oraz papier w deski), a pozostałe posłużyły mi do obklejenia poszczególnych stron. Wszystkie strony kleiłam przy pomocy taśmy. Wcześniej używałam kleju, bojąc się że przykleję nie równo, ale i na to jest metoda. Strony nie obklejałam całymi papierami, z resztek wycięłam kilka tagów, które ozdobiły okładkę (kleiłam je na taśmy 3d). Na koniec dodałam kilka ozdób, dużo „śnieżnego” brokatu oraz kwiaty, które zrobiłam z czerwonego papieru Basic. Nie mogłam się powstrzymać przed zrobieniem kartki. Wykorzystałam do niej naszą białą bazę. Kartkę obkleiłam także papierami z małej kolekcji. Na koniec nakleiłam napis z dodatków.

Tyle pisania, zapraszam do oglądania zdjęć:

 

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

kolekcja MY CHRISTMAS WISHmałe papiery

kolekcja MY CHRISTMAS WISHnapisy

BAZY:

– baza kartki biała

– papier bazowy biały

KLEJENIE:

– dwustronna taśma klejąca – 6 mm

– dwustronna taśma piankowa 3d – 1, 2 i 3 mm – szer. 6 mm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mam nadzieję, że moje prace zachęcą Was do tworzenia, już w lipcu, prac na Boże Narodzenie. Pamiętajcie, czym szybciej zaczniecie tym mniej będzie nerwów w grudniu, przynajmniej w tym temacie;)

 

You may also like...

2 komentarze

  1. Dżastii napisał(a):

    Asiu, jak na pierwszy album tego typu wyszedł Ci doskonale i tez uważam że to dobry czas na prace świąteczne. Taki album będzie świetnym prezentem pod choinką, a ta kolekcja no bomba! A skoro prezent to lepiej wcześniej sobie go dopracować 🙂
    Super praca 😀

  2. Asia napisał(a):

    Dziękuję:) Podejrzewam, że zrobię ich więcej na prezenty;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *