ZAPRASZAMY NA WYZWANIE #10

Witamy się z Wami serdecznie!

W pierwszą niedzielę sierpnia zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „WAKACYJNE WSPOMNIENIA”.

Mamy półmetek wakacji, więc już jakieś wakacyjne wspomnienia zapewne już macie :)… pochwalcie się gdzie byliście, co fajnego zobaczyliście :)… powspominajmy nasze wakacje :)…

 

Na Wasze prace czekamy do 25 sierpnia (do północy).

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkoleniu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności; jeżeli użyjecie naszych papierów, to napiszcie o tym w poście 🙂

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy DODATKOWY BON na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 50zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu wrześniowym + banerek na bloga.

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy bon o wartości 10zł na zakupy w naszym sklepie.

 

Wyniki wyzwania ogłosimy 2 IX 2018r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

 

Witajcie, dziś przygotowałam LO ze zdjęciami oraz pamiątkami z wakacji. Znajduje się na nim wszystko co kojarzy mi się z wakacjami z różnych okresów. Umieściłam mnóstwo haseł, dla mnie związanych z latem. Idealna do mojego pomysłu okazała się kolekcja ADVENTURE AWAITS, której kolorystyka oraz dodatki DIE-CUTS były niezastąpione. Tłem jest ARKUSZ 03, ale wszechobecne są także elementy z ZESTAWU PAPIERÓW 15,25×15,25cm. Aby nadać wszystkiemu przestrzeni elementy przykleiłam DWUSTRONNĄ TAŚMĄ PIANKOWĄ 3D 2mm oraz 3mm. Czekam na Wasze interpretacje tematu wyzwania i życzę wiele inspirujących przygód i wspaniałych wspomnień.

 

„Cześć,
Myślę, że większość z nas robi zdjęcia w wakacji. W domu planuje zrobić z nich coś artystycznego: album, LO, PL. Problem pojawia się wtedy, gdy czas wolny jest na tyle odległy od wyjazdu,że część wspomnień uleciała. Warto na bieżąco zapisywać to, co się działo danego dnia. W takim celu przygotowałam wakacyjny notes, mały i dość płaski, aby mógł się zmieścić do torebki i nie zahaczać o wszystko. Wykorzystałam PAPIER BAZOWY kraft  i zastąpiłam nim oryginalną okładkę. Do małych form, lubię używać małych zestawów papierów, w tym przypadku ADVENTURE AWAITS. Z niebieskiego papieru z zestawu wycięłam kilka elementów (latarnia, statek w butelce, kotwica). Przykleiłam także dwa drogowskazy, jeden z DIE CUT drugi z  DIE CUT CHIPBOARD. Mimo ze forma miała być płaska, każdy papier przykleiłam na 1MM dystansie. ”

 

„Witajcie. Zrobiłam album harmonijkowy na wakacyjne wspomnienia z kolekcji MOM’S GARDEN. Wykonałam go w całości samodzielnie, ponieważ potrzebowałam miejsce na 20 zdjęć a gotowe mają go mniej i okładkę gładką za czym nie przepadam. Użyłam papiery z kolekcji nr. 04 i 05. Siatka rybacka wycięta z papieru nr.03. Wykorzystałam do ozdoby albumu drobne bursztynki z odzysku,z pękniętej pamiątki wakacyjnej. Myślę,że chociaż album skromny to zachęci Was do korzystania z kolekcji kwiatowych, które również pasują do takiej formy jak album z wakacji. Dużo słońca życzę :).”

 

 

„The Project Life packet is an excellent opportunity to guard your memories. Many photos, a lot of thoughts can be stored on a 12 „page. I used the MOM’S GARDEN collection – 2 sheet and accessories for a photo of a holiday in France. This collection, despite the fact that it has flowers, its colors give it back to its pictures. Use any of these collectibles to relive your holidays. How easy is it to work with these papers? I made a tutorial video about this. 😉 „

 

For this challenge I decided to find a completely new form for me. So I made a wall decoration using embroidery ring as a frame. The inspiration came from the trip to Saaremaa, where my baby son travelled for the first time. As the island of Saarema is surrounded by the sea, the collection ADVENTURE AWAITS was perfect to use and save the memory form that journey.

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Podzielicie się z nami swoimi wakacyjnymi wspomnieniami?

Zapraszamy serdecznie 😀

 

 

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:
Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #10”.

* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #10”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com

* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #10”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.

* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *