PIERWSZE URODZINY CRAFT O’CLOCK :) – ZABAWA I

Witajcie serdecznie!

Zaczynamy świętowanie PIERWSZYCH urodzin marki Craft O’Clock! Z tej okazji przez najbliższe dni będziemy Was zapraszać do wspólnego świętowania!

Na początek przygotowaliśmy dla Was zabawę PRZYGODA CZEKA… Znacie zabawę w podchody? Bawiliście się w nią? Zabawa na którą Was teraz zapraszamy, to właśnie takie podchody w wydaniu „cyfrowym’ :).

ZAPRASZAMY!!!

 

ZABAWA #1 – PRZYGODA CZEKA… – POZNAJ NASZ SKLEP

1. W tej zabawie liczy się przygoda… dla Was jej celem jest poznanie różnych zakamarków naszego sklepu craft-o-clock.pl :)… dla nas poznanie Waszej kreatywnej strony…

2. Zabawę zaczynamy tutaj na blogu. Poniżej znajdziecie pierwszą wskazówkę, gdzie na stronie sklepu craft-o-clock.pl ukryty jest pierwszy produkt z naszej zabawy.

WSKAZÓWKA I:
Na stronie sklepu craft-o-clock.pl w MENU znajdź KATEGORIĘ, która w swojej nazwie ma 7 liter, w tej kategorii znajdź podkategorię, której CAŁA nazwa schowana jest w literach: MAGAUZELIKOWI :), to w niej znajdziesz pierwszy przedmiot. Teraz WYBIERZ produkt, który jest w drugim rzędzie/poziomie i drugi od lewej :). Masz pierwszy produkt :)…

3. Wskazówkę, gdzie znaleźć kolejny przedmiot umieściliśmy na stronie produktu, do którego traficie na podstawie pierwszej wskazówki. I tak dalej…. Jak traficie na stronę produktu, w którym będzie WSKAZÓWKA V – to będzie oznaczało, że został tylko jeszcze jeden PRODUKT do znalezienia :).

4. Mając wszystkie produkty podejdźcie do nich kreatywnie. Zaproponujcie nam w kilku zdaniach (900-1100 znaków ze spacjami) co można fajnego stworzyć wykorzystując wszystkie te produkty.

5. Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę wygrania super nagrody?

– zbierz wszystkie linki z poszczególnych wskazówek

– napisz do nas mail na adres: craft.o.clock.blog@gmail.com

– w tytule maila podaj: ZABAWA #1 – PRZYGODA CZEKA…

w mailu:

– podaj linki do wszystkich przedmiotów – w kolejności odkrywania;

– podaj opis pracy, którą byście stworzyli z tych produktów

– nie zapomnij się podpisać i dołączyć link do swojego bloga, strony/profil na FB lub Instagramie 🙂

POLITYKA PRYWATNOŚCI związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na końcu posta!

 

NAGRODY:

W tej zabawie z poprawnie wykonanych zadań wybierzemy TRZY najbardziej kreatywne opisy prac. Do każdego z autorów tych opisów trafi nagroda:

pakiet TRZECH kolekcji marki Craft O’Clock – w tym kolekcję URODZINOWĄ – HOME… SWEET HOME 🙂

POWODZENIA!!!

 

ZABAWA TRWA DO SOBOTY – 11 sierpnia 2018r (do północy). WYNIKI zabawy ogłosimy w niedzielę 12 sierpnia po godzinie 18.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Przygoda czeka…”.
* Biorąc udział w zabawie „Przygoda czeka”, przekazujesz następujące dane osobowe:
— adres e-mail
— imię i nazwisko lub nick
— adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
— adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock.pl oraz ze strony www.craft-o-clock-blog.pl
* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.
* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa. Administratorem danych osobowych wynikających z korzystania ze strony www.craft-o-clock.pl, na mocy podpisanej umowy o świadczenie usługi hostingu strony, jest  Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280). Administratorem danych osobowych wynikających z korzystania ze strony www.craft-o-clock-blog.pl, na mocy podpisanej umowy o świadczenie usługi hostingu strony, jest zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200).
* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
— na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
— imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl tylko w przypadku wygrania zabawy, we wpisie o zakończeniu zabawy, po zakończeniu zabawy
— w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
— dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada podmiot świadczący usługi — Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280)

— dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada podmiot świadczący usługi — zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200).

 

You may also like...

1 Response

  1. Renia napisał(a):

    Kochani! Przedłużamy zabawę! Jeszcze dziś do północy możecie wziąć udział w zabawie. A wyniki opublikujemy razem z zabawą II :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *