ZAPRASZAMY NA WYZWANIE #11 – Czas do szkoły

Witamy!

To już nasze 11 wyzwanie!!

Tym razem w pierwszą niedzielę września zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „CZAS DO SZKOŁY!”.

Wakacje już za nami 🙂 Mamy nadzieję, ze spędziliście je tak jak sobie wymarzyliście i teraz wypoczęci i z doładowanymi bateriami możemy wkraczać w… ROK SZKOLNY! Temat przyjemny (przynajmniej dla rodziców 😉 ). Pochwalcie się wszystkim co stworzycie z myślą o szkole! Czekamy!

 

Na Wasze prace czekamy do 30 września (do północy).

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkoleniu

-można zgłosić więcej niż jedną pracę

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności; WAŻNE!!! Jeżeli użyjecie naszych papierów, to OBOWIĄZKOWO napiszcie o tym w poście 🙂

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy DODATKOWY BON na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 50zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu październikowym + banerek na bloga.

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy bon o wartości 10zł na zakupy w naszym sklepie.

 

Wyniki wyzwania ogłosimy 7 X 2018r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

„Przygotowałam tablicę informacyjną dla mojej córki. Dzięki kwadratom podklejonym taśmą piankową, można przypiąć do niej pinezkami ważne informacje, jak na przykład terminy sprawdzianów, albo plan lekcji. Tablica jest w ulubionych kolorach mojej latorośli, czyli czerwonym i niebieskim. Odnalazłyśmy je w kolekcji HOME… SWEET HOME. Ponieważ to miłośniczka kwiatów wszelakich, to postanowiłam dodać do projektu kilka takich elementów, a uzupełniłam je listkami z zestawu dodatków.”

„Moja dzisiejsza inspiracja dla Was to kalendarz/notes dla nauczycielki, w sam raz na rozpoczynający się nowy rok szkolny. Do zestawu wykonałam kartkę. Obie prace powstały z zestawu papierów MÓJ SKARB DZIEWCZYNKA.”

 

„Przygotowałam LO z cytatem Janusza Korczaka. Myślę, że idealnie pasuje na powrót do szkoły. Wykorzystałam papiery z kolekcji LADIES & GENTLEMAN. Troszkę sobie porwałam i powycinałam. Użyłam też listków z zestawu do wycinania oraz pociapałam troszkę wzorki z masek aby dopełnić całość.”

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
W ramach wygranej w wyzwaniu lipcowym specjalnie dla nas, pracę przygotowała zwyciężczyni JUSTYNA:

„Witajcie! Jestem Justyna z Holandii. Praca z papierem jest dla mnie prawdziwą zabawą.

Bardzo się cieszę że mogę dziś tu gościć we wrześniowym wyzwaniu „Back to School”
Przygotowałam plan lekcji w formie ołówka z pięknych papierów „Mój skarb- dziewczynka”
Pozdrawiam serdecznie, Justyna „
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dodatkowo w tym miesiącu inspiruje dla nas również NIKA, zwyciężczyni poprzedniego wyzwania.
„Cześć 😉
Na dzisiejsze wyzwanie w ramach inspiracji przygotowałam LO z moimi przedszkolakami ❤. Przyznam, że szkoła zawsze kojarzyła mi się z kolorem czerwonym i zielonym, a więc połączyłam je ze sobą, a wycięte kwiatki pięknie wkomponowały się w pracę. Strasznie lubię nietypowe formy pamiątek, do których z chęcią każdy powraca.
Trzymam kciuki i powodzenia!
Nika  😉”
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak? Jestem przekonana, że z takimi „przyborami” będzie milej wrócić do szkoły!
Czekamy na Wasze prace 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:
Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #11”.

* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #11”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com

* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #10”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.

* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *