„Printy – ZWIERZAKI” – wyzwanie z Art Piaskownicą

Hej!

Dziś nadszedł czas na kolejne wyzwanie, które współtworzymy z blogiem Art Piaskownica. Tym razem jest to temat niezmiernie przyjemny, bo związany ze zwierzakami 🙂 Zainteresowani?

 

Wszelkie szczegóły dotyczące samego wyzwania znajdziecie na blogu ART PIASKOWNICA – KLIK, na który serdecznie zapraszamy!

Jesteście ciekawi jak nasz Design Team poradził sobie z tym wyzwaniem? 🙂

 

Hello!

Did you know that most of female cats are righthanded and male cats prefer mostly use their left paw? Or they run faster than Usain Bolt does? Well, now you know :). Cats are very interesting, playful and curious animals, they have different personalities and the ways how they behave.

The cats that are drawn in the collection My Cat Friend they all have different character and nature. At the same time, they all appear to be game-minded and childlike.

 

Cześć!

Dzisiejsza praca była dla mnie bardzo dużym wyzwaniem, gdyż nie bardzo znam się na kotach. Jedynie z opowieści wiem jakie potrafią być, co sprawia, że kot jest kotem. Mimo wszystko, starałam się wejść w skórę kota i stworzyłam ozdobę na ścianę. W roli modela wystąpił futrzak koleżanki z DT, Agnieszki, w roli drugiego bohatera – kolekcja MY CAT FRIEND.

Ostatnio powróciłam do zabawy mediami, więc i tutaj ich nie zabrakło, po położeniu przeźroczystego gesso papiery świetnie nadały się do chlapania, malowania i innych technik. Praca miała być kocia, więc i kotów tu nie zabrakło, które powycinałam z drugiej strony okładki. Dla dodania efektu puchatości, wydrapywałam paski papierów z kolekcji i układałam je warstwowo, oczywiście przy użyciu DWUSTRONNYCH TAŚM PIANKOWYCH 3D. Na koniec przykleiłam napis „Zawsze znajdzie się miejsce na jeszcze jednego kota” jest w tym sporo prawdy, nie sądzicie?:)

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Uwielbiam prace z motywem zwierzęcym 🙂 a Wy?
Zapraszamy do zabawy wraz z blogiem Art Piaskownica!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *