Nowości – inspiracje DT

Witajcie!

Przychodzę dziś do Was z naszymi najnowszymi papierami. Tym razem są ciut inne niż zwykle 😉 Zaciekawieni choć troszkę?

Przegląd kolekcji przygotowałam dla Was w poniższym filmie. Zobaczcie jak prezentują się w całości te piękne papiery!

 

Oczywiście nasze utalentowane projektantki, nie mogły się powstrzymać i stworzyły dla Was piękne inspiracje!

#15 kolekcja RETRO VIBES

 

Hej hej !

Ja mam dla Was kartkę i pudełko. Komplecik z nowej jeszcze ciepłej kolekcji RETRO VIBES w klimacie muzycznym. Każdemu można życzyć dobrej zabawy, na imprezie czy wycieczce z potańcówką 🙂 Kolory choć stonowane, przy wykorzystaniu dodatków DIE – CUTS, praca nabiera radośniejszego wymiaru. Troszkę rozjaśniłam mediami, użyłam sznureczków ze sklepu oraz napisów z zestawu. Całość kleiłam na taśmach dwustronnie klejących oraz na taśmach dwustronnych piankowych dla uzyskania efektu 3D. Na pudełko wykorzystałam BAZĘ KRAFT.

„Moją drugą myślą, jaka przyszła po zobaczeniu kolekcji RETRO VIBES był patchwork, stąd pomysł na pudełka na cukierki. Cukierki, które dzieci mogą rozdać w przedszkolu z okazji urodzin, zapakowane w niebanalne zwierzaczki. Do przygotowania każdego pudełka użyłam dwóch kartek z małego zestawu papierów Retro Vibes. Każdy z wyciętych elementów postarzyłam przy pomocy tuszu. Pudełka skleiłam naszą mocną taśmą dwustronną klejącą typu PET. Charakteru zwierzakom dodają oczy: do liska wykorzystałam CEKINY, zaś do sowy wykorzystałam GUZIKI.
Smacznego i zapraszam do twórczego i odważnego wykorzystania naszej nowej kolekcji.”

 

#16 kolekcja ON THE COUCH

 


Nowa kolekcja ON THE COUCH jest idealna na nadchodzącą porę roku. Jest ciepła i przyjemna, bardzo łatwo się z nią pracuje. Ja przygotowałam z niej kartkę w pudełku, papiery idealnie do siebie pasują. Użyłam piankowych taśm dystansowych aby praca zyskała lekkości. Dodatki przyklejałam na dwustronną taśmę klejącą, bez obaw że coś odpadnie, bo jest bardzo mocna. Do kolekcji papierów są również pasujące napisy, jeden z nich zobaczycie na mojej kartce. Mam nadzieję, że Wam równie przyjemnie będzie się pracowało z tą kolekcją.

 

Kolekcja ON THE COUCH podbiła moje serce, szczególnie arkusz nr 4. Połączenie pięknej szarości z trochę przygaszonym odcieniem żółci i różnych odsłonach daje ogromne możliwości. Praca z nią to czysta przyjemność. Moją dzisiejszą propozycją dla Was jest exploding box. Przy pomocy taśm 3D, a użyłam tu wszystkich dostępnych u nas wysokości, ścianki tego eksplodującego pudełka zyskały przestrzeni. Tym samym do dekoracji wystarczyły jedynie kwiaty z kolekcji oraz LIŚCIE z dodatków do wycięcia. Papier przyklejałam dwustronną taśmę klejącą. Doskonale pasowały mi także sznurki Mom`s Garden. Bazę wykonałam samodzielnie, doskonałe są do tego nasze białe bazy. Uzupełnieniem całości są cudowne napisy ON THE COUCH, jeden z nich zobaczycie na mojej kartce. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do wycinania i równie dobrej zabawy z piękną kolekcją.

#17 kolekcja HERITAGE STORIES

 

Przygotowałam dla Was romantyczny komplet z kolekcji Heritage Stories. Na notesie znajdziecie elementy zarówno z dużego jak i małego zestawu naszej kolekcji. Dodatkowo użyłam elementów z zestawu dodatków do wycięcia. Niektóre z nich potraktowałam crackle accents i złotym woskiem, co podkreśliło vintagowy styl kolekcji. W kompozycji znajdziecie też die cutsy oraz napisy. Na kopercie użyłam tych samych elementów, a wnętrze kryje kartkę na wpis. Takie dopasowane pocztówki znajdziecie na odwrocie strony tytułowej w dużym zestawie.

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak wrażenia? Szczerze Wam powiem, ze jestem pod wrażeniem tego co stworzyły dziewczyny 🙂 Zapraszamy do dzielenia się swoimi pracami na naszej grupie FB Craft O’Clock Inspiracje 🙂

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *