Muzyczny, męski album z kolekcji RETRO VIBES

Witam!

Dziś przychodzę do Was z kolejnym albumem, tym razem jest on zbindowany za pomocą sprężyny, a kolekcji jakiej użyłam to nasza kolejna wspaniała, choć nie łatwa w pracy nowość RETRO VIBES. Wykorzystałam ją do zrobienia albumu dla faceta – muzyka… Zobaczcie sami.

Jak zwykle to u mnie bywa, bazę albumu wykonałam sama, chociaż w tym przypadku nie wymagała ona wielkiego nakładu pracy 😀 jedynie potrzebna była maszyna, która zrobi dziurki 😀 Do oklejenia okładki użyłam arkusza nr 04 30,5 x30,5 cm. Natomiast na środek wykorzystałam praktycznie cały MAŁY BLOCZEK 15,25 x 15,25 cm.

Generalnie muszę się Wam przyznać, że męskie prace nie są moją mocną stroną… ponieważ uwielbiam prace kwieciste i romantyczne.. Więc jak to ugryźć, żeby było tak jednak bardziej po męsku… i tu z pomocą przyszły mi nasze DIE CUTY! Idealnie dopasowane do kolekcji oraz NAPISY, które dopełniły całość. Większość z tych dodatkowych elementów została podniesiona na taśmy 3D – 6mm -1mm oraz 6mm – 3mm. A żeby jeszcze mocniej, podkreślić męski charakter pracy, gdzieniegdzie wkomponowałam mini zębatki tekturkowe!

Dość już tego pisania.. Zapraszam Was na zdjęcia i film:

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

DODATKI:

KLEJENIE:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ciekawa jestem Waszej opinii na temat tej nietuzinkowej kolecji… czy Waszym zdaniem jest ciężka w pracy czy może łatwa… Czy Waszym zdaniem podołałam zadaniu i album wyszedł całkiem po męsku… ? Mam nadzieję, że tak jest i że nowe kolekcje przypadną Wam do gustu tak jak mi. Pozdrawiam serdecznie 🙂

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *