ZAPRASZAMY NA WYZWANIE #12 – Podróże małe i duże

Cześć!

Ten czas tak szybko leci! Przed chwilą ogłaszaliśmy wyzwanie 11 a tu już czas na kolejne!

Tym razem w pierwszą niedzielę października zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „Podróże małe i duże”.

Wakacje co prawda już za nami 🙂 Ale na podróżowanie czas jest zawsze! Prawda? To co kto chętny na udział w naszej zabawie? Ja już z niecierpliwością czekam na prace 🙂

Na Wasze prace czekamy do 28 października (do północy).

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkolenia

– można zgłosić więcej niż jedną pracę

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności; WAŻNE!!! Jeżeli użyjecie naszych papierów, to MUSZĄ być one WIDOCZNE w pracy oraz PODAJECIE w poście z jakiej KOLEKCJI korzystaliście 🙂

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy DODATKOWY BON na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 50zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu październikowym + banerek na bloga.

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy bon o wartości 10zł na zakupy w naszym sklepie.

 

Wyniki wyzwania ogłosimy 4 XI 2018r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

Thanks to Craft O’Clock, I got a great chance to try a completely new format for me – Project Life. This format is a great way and an alternative to albums where we usually keep memories of different live events.
I share with you a little fragment of our summer break in southeastern France, where we went to this summer. Among Craft O’Clock’s design papers there is a perfec collection named ADVENTURE AWAITS, from which I used 30,5×30,5 set papers, die-cuts and chipboards. To highlight chipboards, I covered them with a sparkling embossing powder.

 

Cześć. W mojej rodzinie panuje tradycja przywożenia małych pamiątek z wakacji, lokalne napoje, sery, czy magnesy na lodówkę. Do takiego drobiazgu przygotowałam tag, nawiązujący do miejsca wycieczki. Bazę wycięłam z BAZY KRAFT. Jest ona mało widoczna, gdyż nadałam jej morskiego charakteru przy pomocy folderu do wytłaczania oraz mediów (clear gesso, woski metaliczne, tusz czarny). Drugi, mniejszy tag oraz wyspa i palmy są wycięte z papierów z kolekcji ADVENTURE AWAITS. Dodałam także napis, z malej kolekcji oraz okrągły DIE CUT. Całość dopełniają SZNURKI. Jeden tak to trochę mało, dlatego przygotowałam drugi, który ma być pamiątką z wakacji, gdyż zawiera element z nich przywieziony-piasek. Bazę stanowi ponownie papier KRAFT, a papiery pochodzą z kolekcji ADVENTURE AWAITS. Tym razem pobawiłam się folią do złoceń, dodając trochę blasku do prostej kompozycji. Na koniec dodałam palmę z zestawu DIE-CUT CHIPBOARD.

Witam Was kochani. Moją inspiracją na wyzwanie jest notes podróżnika. Kiedyś, gdy miałam więcej czasu na różne wędrówki lubiłam sobie wszystko zaplanować, rozpisać co zabieram, gdzie się wybiorę, co warto obejrzeć. Wklejałam w zeszyt wizytówki, zapiski, zdjęcia, robiłam krótkie notatki. Taki zeszyt podróżnika przygotowałam z kolekcji ADVENTURE AWAITS. Zwykły prosty zeszyt ozdobiłam papierami i napisami z kolekcji, DIE CUT oraz SZNURKAMI. Taka jest moja interpretacja, bo przecież podróże to nie tylko wakacje i albumy 🙂 Już nie mogę się doczekać Waszych prac.

W ramach wygranej w wyzwaniu sierpniowym specjalnie dla nas, pracę przygotowała zwyciężczyni KALINA:
Przygotowałam mediowy blejtram, na którym umieściłam fotografię z tegorocznych wakacji, tym razem jako cel naszej podróży wybraliśmy Chorwację. W pracy wykorzystałam papiery Craft o’clock z kolekcji Ladies&Gentleman #03, które pięknie pasują do morskich klimatów. Do projektu dodałam kilka naturalnych elementów takich jak mech czy muszelki. Temat wyzwania jest idealny na stworzenie fantastycznych prac upamiętniających wakacyjne podróże więc do dzieła 🙂
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak? Zainspirowani? Czekamy teraz na Wasze prace 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

POLITYKA PRYWATNOŚCI:
Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #12”.

* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #12”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com

* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #12”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.

* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *