WYZWANIE #13 – Tworzę w kolorze: „ŻÓŁTY, CZERWONY, ZIELONY, BRĄZOWY”

Cześć!

Pierwsza niedziela miesiąca więc czas na to co lubicie najbardziej!

Zapraszamy Was na nasze nowe wyzwanie pt. „Tworzę w kolorze: żółty, czerwony, zielony, brązowy.

Piękna złota jesień! To właśnie zainspirowało mnie do tematu naszego kolejnego wyzwania! Bo co jest piękniejszego niż gra kolorów dookoła nas?

To co kto chętny na udział w naszej zabawie? Ja już z niecierpliwością czekam na prace 🙂

 

Na Wasze prace czekamy do 25 listopada (do północy).

WYTYCZNE:  

– interpretacja tematu i rodzaj pracy dowolny (kartka, notes, album, LO, itp.)

– do wyzwania należy zgłosić nową, wcześniej nie publikowaną pracę wykonaną zgodnie z tematem naszego wyzwania

– praca może brać udział w wyzwaniach na innych blogach – maksymalnie trzech

– zgłaszana praca nie może być stworzona podczas warsztatów czy szkolenia

– można zgłosić więcej niż jedną pracę

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– w poście pokazującym pracę na wyzwanie (blog, fb, itp) należy umieścić informację o naszym wyzwaniu (link do tego posta) wraz z banerkiem do wyzwania, który również powinien być podlinkowany do tego posta

– pracę należy zgłosić za pomocą żabki (narzędzie InLinkz) umieszczonej pod postem z wyzwaniem; należy pamiętać o podlinkowaniu bezpośrednio do posta z pracą zgłaszaną na wyzwanie; w polu „link title” podajcie swoje imię lub nazwisko lub nick (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wykorzystacie w pracy produkty marki Craft O’Clock, jednak nie ma takiej konieczności; WAŻNE!!! Jeżeli użyjecie naszych papierów, to MUSZĄ być one WIDOCZNE w pracy oraz PODAJECIE w poście z jakiej KOLEKCJI korzystaliście 🙂

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy DODATKOWY BON na zakupy w naszym sklepie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

– Polityka Prywatności danych osobowych uczestników, związana z dostępem i wykorzystaniem tych danych na potrzeby zabawy, znajduje się na samym końcu posta!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

NAGRODA:

Spośród zgłoszonych prac nasz DT wybierze jedną pracę, której autor/autorka otrzyma od nas nagrodę:

– jednorazowy BON – 50zł na zakupy w sklepie craft-o-clock.pl
gościnny udział w wyzwaniu październikowym + banerek na bloga.

– dla osób, które w zgłoszonej na wyzwanie pracy wykorzystają nasze produkty przygotowaliśmy jednorazowy bon o wartości 10zł na zakupy w naszym sklepie.

 

Wyniki wyzwania ogłosimy 2.12.2018r (niedziela rano).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A tak prezentują się prace naszego DT:

Witajcie

Ja postawiłam na zielony i jego odcienie. Nasze zestawy papierów w większości mają jakiś papier zielony  i postanowiłam to wykorzystać. Mój album powstał zatem z kilku zestawów papierów a zagościły na nim na okładkach HERITAGE STORIES 04, RETRO VIBES 04 i paski z RETRO VIBES 05 i LAVENDER HILLS 04. Na kartach pod zdjęciami znalazły się LADIES&GENTLEMEN – 05  Wykorzystałam również dodatki do wycinania, die cutsy  oraz napisy. Troszkę pochlapałam farbką zieloną, która jest lekko brokatowa i może tego na zdjęciach nie widać a w rzeczywistości bardzo fajnie podkreśliła te wszystkie odcienie.

 

Przygotowałam segregator biurkowy w wersji mini. Doskonale sprawdzi się jako notes na ważne zapiski. Do wykonania bazy użyłam papieru kraftowego, natomiast przy zdobieniu znajdziecie niejedną kolekcję. Czerwień w groszki to oczywiście Home…Sweet Home, tagi i motyla znajdziecie w Heritage StoriesKwiaty wycięłam oczywiście z My Christmas Wish, a listki znajdziecie w zestawie dodatków. Zobaczcie jak wspaniale uzupełniają się nasze kolekcje.

 

 

Powiem Wam tak: kiedy poznałam temat aktualnego wyzwania od razu wiedziałam, że moja praca powstanie z kolekcji Heritage Stories, bo co tu dużo mówić, kolekcja idealnie wpisuje się w wymaganą kolorystykę 🙂 I tak powstał box, pełen cudnych kwiatów, serwetek i motylków. Radosny i kolorowy, idealny jako urodzinowy prezent!

Zobaczcie sami

W ramach wygranej w wyzwaniu wrześniowym specjalnie dla nas, pracę przygotowała zwyciężczyni Marta ze ScrabGrab:

„Wykonałam świąteczny blejtram ze zdjęciem moich dzieci. Tło zrobiłam przy użyciu maski i mgiełek. W swoim projekcie wykorzystałam żółty papier w gwiazdeczki z kolekcji „Mój skarb chłopczyk”, papiery z kolekcji „My Christmas wish”, a liście, które są wokół foamiranowych poisensji wyciełam z arkusza „Basic #4”.

Pozdrawiam, Marta 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I jak? Zainspirowani? Czekamy teraz na Wasze prace 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI:
Informacja o danych osobowych przekazywanych poprzez udział w zabawie „Wyzwanie #13”.

* Organizatorem zabawy i administratorem danych osobowych podanych w e-mailach jest firma Kreatywna. Renata Ludwińska, ul. Potockich 114/81, 04-534 Warszawa.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #13”, przekazujesz następujące dane osobowe:
– adres e-mail
– imię i nazwisko lub nick
– adres kontaktowy (tylko w przypadku wygranej)
– adres IP i inne dane wynikające z korzystania ze strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl oraz z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych www.inlinkz.com

* Przysługuje ci prawo wglądu i poprawiania tych danych.

* Biorąc udział w zabawie „Wyzwanie #13”, potwierdzasz posiadanie praw autorskich do zgłaszanej pracy, praw autorskich do zdjęcia tej pracy, praw do korzystania ze strony wskazanej w podanym linku, oraz udzielasz zgody organizatorowi na publikację na stronie www.craft-o-clock-blog.pl linka do podanej strony i powiązanie go z podanym przez ciebie imieniem, nazwiskiem lub nickiem.

* Dane osobowe są gromadzone i wykorzystywane w następujących celach:
– na adres e-mail zwycięzców zabawy organizator przekazuje informację o wygranej
– imię i nazwisko lub nick zostają opublikowane na blogu www.craft-o-clock-blog.pl we wpisie o wyzwaniu, w liście uczestników wyzwania
– w przypadku wygrania zabawy, adres kontaktowy uczestnika zostaje udostępniony podmiotowi świadczącemu usługę pocztową/kurierską w celu dostarczenia paczki z nagrodą; podmiotem tym jest DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15 (02-274)
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi poczty elektronicznej oraz usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock.pl posiada Dreamcommerce z siedzibą w Krakowie, Władysława Łokietka 79 (31-280), na mocy umowy podpisanej z organizatorem
– dostęp do danych osobowych uczestników, w zakresie wynikającym ze świadczenia usługi udostępnienia strony internetowej www.craft-o-clock-blog.pl posiada zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 7 (42-200), na mocy umowy podpisanej z organizatorem o świadczenie usługi hostingu strony www.craft-o-clock-blog.pl.
– imię i nazwisko lub nick oraz adres e-mail oraz inne dane wynikające z korzystania z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych posiada InLinkz – Aris Kormpetis, Proussis i710, 57500 Kardia, Greece, na mocy zgody wyrażonej przez organizatora poprzez korzystanie z usługi tworzenia wyzwań na stronach internetowych.

You may also like...

3 komentarze

  1. donka66 napisał(a):

    A gdzie żabka? :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *