TAGI ŚWIĄTECZNE Magicznych świąt

Długo się przed tym broniłam, ale muszę w końcu dopuścić do siebie tę myśl – Święta się zbliżają! Pierwszy, świąteczny projekt w tym roku, w mojej pracowni to tagi świąteczne. Wykonane oczywiście z kolekcji „Zimowe Chwile”.

Pomimo tego, że tagi powstały równocześnie to każdy z nich jest inny. Większy jest w bardziej tradycyjnych kolorach, z czerwonymi kwiatami zrobionymi z foamiranu. Głównym punktem jest napis „Magicznych świąt”, który znajdziecie w kolekcji „Zimowe Chwile Xmas”. Całości dopełniają bombki, również wycięte z arkusza. Posłużyłam się przy nich sznureczkami, aby dały efekt zawieszonych bombek.

Drugi tag jest mniejszy, ale wcale nie gorszy. W nim zachowałam jasną kolorystykę. Tym razem nie ma napisu, a w centrum znajduje się grafika z bombką. Postawiłam na białe kwiaty, ale tak jak poprzednio – ręcznie robione przeze mnie, z foamiranu. Swoje miejsce znalazły także guziki i cekiny, które uzupełniają tag i sprawiają, że praca jest pełniejsza. Do tego sznureczki i metalowe zawieszki.

Czy Wy też już zaczynacie czuć, że Święta nadchodzą? Jeśli tak, to „Zimowe Chwile” pomogą Wam zacząć przygotowania 🙂

Wykorzystane materiały:

Zimowe Chwile – zestaw Xmas 15×30 cm

Cekiny srebrne

Guziki beżowe

Guziki bordowe 

Zestaw sznurków – Zimowe Chwile

Dwustronna taśma klejąca

Dwustronna taśma klejąca PET

Dwustronna taśma piankowa 3D 2 mm

Dwustronna taśma piankowa 3D 3 mm

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *