Scrapowi ulubieńcy – ZIELONE KOTY

Hejo!

Nowy rok to i u nas powiało nowościami.
Dziś przedstawiam pierwszą z nich! Ciekawi?

Zaczynamy cykl, w którym poznacie sklepy współpracujące z marką Craft O’Clock. Tacy nasi scrapowi ulubieńcy :).

W styczniu będziecie mogli zobaczyć, co można stworzyć z produktów marki Craft O’Clock i produktów, które kupicie w sklepie Zielone Koty. Znacie go? Jeśli nie to odsyłam na stronę 😉 KLIK

Znajdziecie tam wszystko co potrzebne do wykonania prac scrapowych! Od narzędzi, papierów i dodatków wszelakich nie sposób w Zielonych Kotach przejść obojętnie. My szczególnie zachęcamy do zapoznania się z działem DODATKÓW METALOWYCH i cudnych KORONEK. Zapraszamy do rozgoszczenia się na wirtualnych półkach sklepu, gdzie oprócz naszych papierów kupicie na pewno wiele rzeczy, które będą do nich pasować :).

Ciekawi jesteście co stworzyły nasze uzdolnione projektantki? Zobaczcie sami!

 

Hey! This time I’d like to show you an album I made using Felici’tea 12″ and 6″ papers and set of extras to cut. And metal leaves and other embellishments from Zielene Koty e-shop. To my mind this album could be a great gift for a young lady, to present and save pictures from her childhood memories.

 

Witajcie, dzisiaj przygotowałam dla Was exploding box z kolekcji FELICITEA oraz z metalowymi elementami ze sklepu Zielone Koty. Taki radosny i pełen dobrych życzeń box może być idealnym prezentem na wiele okazji.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Zachęciłyśmy Was do używania asortymentu dostępnego w Zielonych Kotach? Dziewczyny świetnie pokazały jak można go pięknie wkomponować w prace 🙂

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *