Notes – uwierz w siebie – kolekcja Ladies & Gentelmen

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym przygotowałam dla Was notes. Romantyczny i kobiecy, z pozytywnym przesłaniem: Uwierz w siebie, a nic Cię nie powstrzyma.

Do jego zrobienia wykorzystałam kwiatową kolekcję Ladies & Gentelmen. Do oklejenia okładek wykorzystałam papier w jednolitym kolorze, bez kwiatowych wzorów. Papier na okładkach zawsze przyklejam na mocną taśmę dwustronnie klejącą, żeby uniknąć wycieku kleju. Sentencję wycięłam z arkusza z napisami dostępnego w małym bloczku papierów. Pomimo tego, że kolorystyka kolekcji jest niebiesko-zielona, prace są bardzo romantyczne i ciepłe w odbiorze. Tym razem mój notes jest prosty, bez wielu ozdób. W centrum umieściłam owalną tekturkę, którą zembossowałam na biało. Ozdobiłam ją kwiatami wyciętymi z arkusza nr 05. Na środku umieściłam napis, który dodatkowo ozdobiłam ciemno niebieskimi guzikami. Rogi notesu zabezpieczyłam metalowymi narożnikami w kolorze starego złota. A na sprężynie zawiązałam kokardę z koronki.

Mam nadzieję, że podoba się Wam mój notes. Teraz już wiem, że nic mnie nie powstrzyma … a wszystkie szalone pomysły, marzenia i cele mam gdzie zapisać. Tak na wszelki wypadek, żebym pamiętała i cierpliwie dążyła do celu.  Zapraszam.

Pozdrawiam

 

KOLEKCJA:

Ladies & Gentelmen – bloczek 15,25-15,25 cm

Ladies & Gentelmen – 30,5-30,5 cm

KLEJENIE:

dwustronna taśma klejąca PET – szer. 6mm

DODATKI:

ciemno niebieskie guziki

 

 

You may also like...

2 komentarze

  1. af napisał(a):

    prześliczny.. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *