NOWOŚCI – Greenery Charm i dodatki oraz Spring Bustling

Cześć!!

Nawet nie wiecie jak bardzo cieszą Nas Wasze ciepłe komentarze na temat kolekcji! Każda z nich to wiele godzin dyskusji, pomysłów, zmian i projektowania. Ale wiemy, że to wszystko jest tego warte! Dziękujemy!

Dla przypomnienia wrzucam Wam filmik z prezentacja każdej kolekcji!

Greenery Charm

I piękne inspiracje od naszych uzdolnionych projektantek!

Przygotowałam dwie kartki z cudnej kolekcji GREENERY CHARMKolekcja jest tak piękna, delikatna a zarazem energetyczna, że kartki praktycznie tworzą się same. Ja już widzę i tworzę kolejne projekty. W moich pracach przełamałam zieleń delikatnymi pudrowo różowymi kwiatami. Złocenia i brokacenia na papierze dodają mu elegancji.Poszczególne elementy nakleiłam na taśmie dystansowej aby praca była bardziej przestrzenna. Zobaczcie sami co dla Was dziś przygotowałam.

 

I DO, Holly Communion, Holly Baptism

 

Witajcie, mam nadzieję,że już zapoznaliście się z tymi wszystkimi cudnościami jakie do nas ostatnio zawitały i tak samo jak ja nie możecie oderwać od nich oczu.Na moją dzisiejszą inspirację przygotowałam dla Was album ślubny o trochę nietypowym kształcie z mnóstwem dodatków z naszej najnowszej kolekcji I DO i GREENERY CHARM oraz elementów które znajdziecie na dodatkowych kartach do wycinania LEAVES II i FLOWERS II – WHITE LILLIES. Wszystkie karty albumu okleiłam dwoma kolekcjami w dwóch rożnych rozmiarach I DO- zestaw papierów 15,25×15,25 i GREENERY CHARM, dodatkowo na każdej ze stron użyłam dodatkowych elementów dekoracyjnych z kolekcji I DO wraz z napisami die cut  I DO, które idealnie nadały piękny ślubny charakter mojej pracy.Brokatowe elementy z kolekcji GREENERY CHARM ,które znalazły się na naszych nowych papierach idealnie wkomponowały się w okładkę i dodały jej niepowtarzalnego blasku i szyku.Nie mogło oczywiście zabraknąć odrobiny brokatu, cekinów i sznurka.Mam nadzieję,że nasza nowa kolekcja skradnie Wasze serca i powstanie z niej mnóstwo pięknych wiosenno-letnich prac nie tylko w tematyce ślubnej.Zapraszam na zdjęcia.

 

 

Spring Bustling

 

Z nowej wiosennej kolekcji przygotowałam layout z ogromną ilością dodatków do wycinania. Kolekcja Spring Bustling spodobała mi się w każdym detalu. Papiery z hiacyntami i szafirkami to właśnie to czego mi brakowało i na co długo czekałam. Zgodnie z nazwą kolekcji na  moim LO dzieje się dużo i mam nadzieję że zdjęcia oddadzą to co chciałam przekazać 🙂 Mnóstwo dodatków dodatków do wycinania z arkusza I i arkusza II, napisy, die-cuts i oczywiście nowe tekturki 🙂 Cały LO powstał w połączeniu z arkusza 02 i arkusza 04 dużych papierów. Są też karty z arkusza 06. Pocięłam tez kilka małych papierów. Całość wykończyłam połyskiem 😉

Przyznaję, że tym razem nie ograniczałam się w ilości dodatków i mam nadzieję, że zachęciłam Was do nabycia tych papierków 🙂

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak? Ja osobiście jestem zachwycona. I mega zainspirowana! Czekamy na Wasze prace!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *