Greenery Charm – album okolicznościowy

dav_soft

Witajcie 🙂

Dziś chcę Wam zaprezentować album wykonany w całości z kolekcji GREENERY CHARM. Album ma klasyczną formę kwadratu o wymiarach 16 x 16 cm, której bazę wykonałam tak, bym mogła karty ozdobić małym bloczkiem GREENERY CHARM 15,25 X 15,25  bez przycinana ich 🙂 Bazę albumu okleiłam papierem bazowym BASIC 07. Duże arkusze posłużyły mi do wykonania mat na zdjęcia, książeczek na zdjęcia, które znajdziecie pod klapkami w formie tagów wiązanych białym sznurkiem, a także do wykonania bellibend’ów ozdobionych białą koronką. Papiery są tak bogate w detale, że nie wymagają dodatkowych ozdób, ale w następnym projekcie pokażę Wam, jak można wykorzystać dodatki z kolekcji I do, czy Holly Communion. Dzisiejszy album jest klasyczną bazą, którą można wręczyć na każdą okoliczność.

Na przedniej okładce albumu znajduje się wianek z sizalu, w którym umieściłam liliowy wianek, który znajdziecie w małym bloczku. Na wianku umieściłam kwiatową kompozycję. Na tylnej okładce umieściłam motyw lilii na rombach, motyw ten jest jednocześnie ozdobą i stanowi maskowanie dla przyklejonych wstążek i koronki do wiązania.

Strony albumu ozdobione są naprzemiennie białymi i zielonymi arkuszami, na prawych stronach znajdują się arkusze ozdobne w liliowe kompozycje, na których można przykleić zdjęcie bez maty, by nie przykryć tych pięknych kompozycji. Na pierwszej stronie znajduje się mata zamykana na magnes, którą wyjmujemy z kieszeni karty. W każdej karcie jest kieszeń, w której umieściłam matę zakończoną ozdobnikiem z wykrojnika brzegowego. Lewe strony kart ozdobiłam bazowymi arkuszami, na których naprzemiennie umieściłam książeczki/maty na zdjęcia zabezpieczone klapkami z tagów oraz bellibend’y. Ostatnią stronę wypełnia wodospad z czterech mat zamykany na magnes.

 

KOLEKCJA:

GREENERY CHARM – zestaw papierów 30,5×30,5cm

GREENERY CHARM – zestaw papierów 15,25×15,25cm

BASIC #07 – jednostronny papier 30,5×30,5cm

KLEJENIE:

DWUSTRONNA TAŚMA KLEJĄCA – 6mm

DWUSTRONNA TAŚMA KLEJĄCA – PET – 6mm

DODATKI:

ZESTAW SZNURKÓW – CELEBRATE TODAY

Mam nadzieję, że tak przygotowana propozycja albumu nakreśli Wam możliwości naszej kolekcji.

Ja już mam w planach tworzenie kolejnego, tym razem ślubnego albumu, którym na pewno się z Wami podzielę.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *