Album ślubny – kolekcja Greenery Charm & I do

Dzień dobry,

cieszę się bardzo, że mogę być z Wami w ten świąteczny poranek. Dzisiaj chciałbym zaprezentować ślubny album typu folio. Zrobiłam go z dwóch kolekcji: Greenery Charm oraz I do. Obydwie te kolekcje są z dodatkiem brokatu, przez co album nie wymaga już zbyt wielu ozdób. Album jest dosyć spory 20,5 – 17,5 cm, grubość 5 cm. Po rozłożeniu 70 cm szerokości. Jest on od podstaw klejony przeze mnie.

Do oklejenia okładki wykorzystałam naszą nowość okładkę #01. Jest ona bardzo wytrzymała i ładnie się układa, co powoduje, że okładka będzie bardzo estetyczna i trwała. Tym razem okładkę ozdobiłam „na płasko” wykorzystując do tego jedną z kart dołączonych do dużego zestawu papierów. Okładka zamykana jest na magnesy. Na lewej klapce umieściłam mały wodospad, który okleiłam małymi kartami do PL i pomieści 15 małych zdjęć. Na prawej klapce są 2 kieszenie – głęboka i płytka, w której umieściłam tagi.

Część centralna jest rozbudowana. Otwierając ją w lewa stronę umieściłam sporych rozmiarów (i sporej grubości) kieszeń, zamykaną na magnes. Pomieści ona naprawdę dużo zdjęć, nawet w rozmiarze 13-18 cm. Kolejna część jest otwierana na prawo. Umieściłam tam harmonijkę (zamykaną na magnesy), która pomieści 7 zdjęć w rozmiarze 10-15 cm. Otwierając dalej klapki znajduje się kieszeń, a w zasadzie 2 kieszenie – głęboka i płytka. Umieściłam w nich dodatkowe książeczki na zdjęcia 10-15 cm, każda z nich pomieści 4 zdjęcia. Dodatkowo można kolejne wsunąć w kieszenie. Pomiędzy kolejnymi klapkami jest dodatkowa kieszeń z tagiem. A na samym końcu znajduje się duży wodospad na kolejnych 15 zdjęć. Pod nim znajduje się miejsce na dużą matę, na której możemy wkleić kolejne zdjęcia. Nie wiem czy też tak macie, ale jak ja robię album i już wydaje mi się, że skończyłam … zaczynam szukać miejsca i dodaję kolejne harmonijki, flapki czy książeczki. Prawdę powiedziawszy są jeszcze 2 duże strony, które zostały puste (w zamyśle po to żeby wkleić na nie duże zdjęcia), ale ja już myślę czy ich jednak nie rozbudować bardziej.

Na stronach umieściłam HDF od Artistiko oraz napisy z zestawu I do.

Pozdrawiam Was świątecznie.

Wykorzystałam:

PAPIER:

DODATKI:

KLEJENIE:

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *