Wyzwanie Art Piaskownica – Czerwony i Granat

Hej!

Dziś nadszedł czas na kolejne wyzwanie, które współtworzymy z blogiem Art Piaskownica. Tym razem jest to temat KOLORY -Czerwony i Granat.

Zainteresowani?

Wszelkie szczegóły dotyczące samego wyzwania znajdziecie na blogu ART PIASKOWNICA – KLIK, na który serdecznie zapraszamy!

 

 

Jesteście ciekawi jak nasz Design Team poradził sobie z tym wyzwaniem? 🙂

Na aktualne wyzwanie przygotowałam notes – bardzo prosty, można powiedzieć klasyczny, ale skoro można użyć tylko dwóch kolorów, to nic innego nie chciało urodzić się w mojej głowie 😀  Od początku wiedziałam, że kolor granatowy będzie pochodził z kolekcji Bold & Glamour, natomiast czerwień to nic innego jak Basic #05. Razem papiery te stworzyły całkiem udany duet!

Witajcie 🙂

Tym razem przygotowałam pudełko na zdjęcia i drobne pamiątki. Ma ono wymiary 16×23 cm, wysokie jest na 7 cm. Kolokcje papierów, z którymi pracowałam to wspaniała i niesamowicie elegancka kolekcja Bold & Glamour oraz energetyczna, a zarazem bardzo romantyczna kolekcja Heritage Stories. Do uzyskania nieco przestrzennego efektu użyłam dwustronnej taśmy piankowej 3d, a żeby mieć pewność, że całe pudełko nie rozpadnie się w czasie użytkowania, zastosowałam na jego łączeniach solidną i bardzo mocną dwustronną taśmę PET.

 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I jak zainteresowani? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *