Album dla maluszka – Sweet Prince

Dzień dobry,

w ramach dzisiejszej inspiracji przygotowałam dla Was album dla maluszka w wersji chłopięcej. Do jego zrobienia wykorzystałam kolekcję Sweet Prince. Album jest sporych rozmiarów 20-20 cm, dlatego też do oklejania stron użyłam papieru we wszystkich rozmiarach 30,5-30,5 cm, 20,3-20,3 cm oraz 15,25-15,25 cm. Bazę zrobiłam z papieru kraftowego. W ramach ciekawostki poszło mi 30 arkuszy A4. Do oklejenia okładki wykorzystałam naszą nowość okładkę 05 w rozmiarz L. Okładki są niezwykle trwałe, a przy tym łatwo się je formuje, przez co oklejenie okładki jest teraz przyjemnością a nie wyzwaniem.

W albumie znajdują się 4 karty, dodatkowo z boku stron jest miejsce na sporych rozmiarów maty, które można okleić zdjęciami. Na pierwszej stronie dodałam również pojemną, zamykaną kieszeń zamykaną na magnes, którą można dodatkowo odchylić i pod nią również można umieścić dodatkowe zdjęcia. Dodałam również głęboki i płytkie kieszonki, odpowiednie do tego, żeby umieścić w nich maty na zdjęcia. Część mat okleiłam kartami do Project Life. Na koniec dodałam napisy.

Ja jestem zauroczona kolekcją Sweet Prince. Jest ona bardzo uniwersalna, wykorzystacie ją na wiele okazji. Nawet jeżeli nie macie w planach prac o tematyce dziecięcej z powodzeniem stworzycie świetne prace korzystając z uniwersalnych stron.

Pozdrawiam

Wykorzystałam:

KOLEKCJA:

DODATKI:

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *