PODLASKIE SPOTKANIE SCRAPEREK

Witam serdecznie,

Niedawno (4.XI.) miałam przyjemność gościć jako sponsor papierów i dodatków na PODLASKIM SPOTKANIU scraperek :). Dziewczyny, pod czujnym okiem Kasi Łukaszewicz robiły LO. Pracowały na naszej pierwszej kolekcji Marzenia o Poranku.

Przemiła, twórcza atmosfera sprzyjała powstaniu pięknych scrapów. Przyjemnie było patrzeć, jak te same papiery w rękach różnych osób, zamieniają się w zupełnie różne LO. Każde piękne!!!

Kilka zdjęć, jakie udało mi się zrobić podczas spotkania 🙂

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A teraz to co ja lubię najbardziej, czyli końcowe prace i klika zdań od dziewczyn, które je stworzyły:

Joanna Nowik

„Co do papierów. Dobrze mi się z nimi pracowało. Są trochę cieńsze niż te, z którymi pracuję na co dzień, ale było ok. Duży plus za wzory bez kwiatów. Dzięki temu miałam przyjemność tworzenia, bo kwiaty na papierach to chyba jednak nie do końca moja bajka ;). Kolejny plus za dodatki do wycinania. Fajnie uzupełniały pracę!
Pozdrawiam i dziękuję :)”

 

Agnieszka Michalis

„Praca z kolekcją „Marzenia o poranku” firmy Craft O’clock była czystą przyjemnością, szczególnie ze względu na cudowną paletę barw pełną szarości, błękitów, żółci i soczystej zieleni, które to kolory wyjątkowo upodobałam sobie w tym sezonie! Różnorodne, częstokroć zgeometryzowane wzory doskonale się ze sobą łączą, nie stwarzając efektu nadmiaru. Są dobre na każdą okazję! Najbardziej zachwyciły mnie jednak… Dodatki! Idealnie dopasowane kolorystycznie do każdego z nowo wprowadzanych zestawów. Mam nadzieję, że pojawi się ich jeszcze więcej, szczególnie w postaci kwiatków, kryształków czy wstążek gnieciuszek, bo to doskonałe rozwiązanie! Czekam na więcej!
Pozdrawiam serdecznie, Erita”

 

Monika Kwiatkowska

„Cześć,
z przyjemnością i małą dumą (:P) dzielę się moim pierwszym lo. Warsztaty, na których tworzyliśmy te cuda były moimi drugimi, profesjonalnymi warsztatami prowadzonymi przez Kasię (na pierwszych tworzyliśmy karty świąteczne).
Na pierwszy rzut oka tworzenie layoutów wydaje się bardzo proste, bo oto na jednym arkuszu układasz kilka warstw, wykorzystując kawałki papieru, może nawet jakieś ścinki po poprzednich pracach, trochę dodatków… i voila! jest!
I to jest proste!
Jeśli wiesz co masz chęć stworzyć, czujesz nastrój pracy, którą dopiero tworzysz, wybierasz kolory, wzory, media, maski, stemple, kolorowy tusz… potem dodatki, scrapki, sznurki, koronki, tekturki… Praca jest łatwiejsza i zdecydowanie bardziej przyjemna, gdy używasz papierów które tworzą harmonijną całość, uzupełniają się z dodatkami. Kolekcja „Marzenia o poranku” ułatwiła mi stworzenie mojego pierwszego lo, a moja radość jest tym większa, gdy efekt przynosi właśnie te uczucia, które chciałam pokazać w swojej pracy.

Serdeczne pozdrowienia z Białegostoku!”

 

Małgorzata Dmitruk

„Witam, przesyłam swoje pierwsze LO 🙂 Następne mam nadzieję będą bardziej udane. A dzięki temu że pracowaliśmy na takich cudownych papierach, z pięknie dobranymi dodatkami – to nawet to, że jestem początkującą scraperką nie przeszkodziło w zrobieniu pracy 🙂 śliczne kwiaty, deski i śliczne kropeczki – pasują idealnie do letnich zdjęć 🙂
Pozdrawiam.”

 

Magdalena Perkowska

 

Bardzo dziękuję Podlaskiej Grupie Scraperek 🙂 za zaproszenie. Mam nadzieję, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie :).

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *