Author: Agnieszka W-P

Album ślubny – kolekcja Greenery Charm & I do

Dzień dobry, cieszę się bardzo, że mogę być z Wami w ten świąteczny poranek. Dzisiaj chciałbym zaprezentować ślubny album typu folio. Zrobiłam go z dwóch kolekcji: Greenery Charm oraz I do. Obydwie te kolekcje są z dodatkiem brokatu, przez co album nie wymaga już zbyt wielu ozdób. Album jest dosyć spory 20,5 – 17,5 cm, grubość 5 cm. Po rozłożeniu 70 cm szerokości. Jest on od podstaw klejony przeze mnie.

Dwie kartki – kolekacja CELEBRATE TODAY

Dzień dobry, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku – samych kreatywnych pomysłów i spełniania scrapowych zachcianek. Bardzo się cieszę, że mogę ten rok zacząć oraz, że będę Was inspirowała przez cały rok. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać dwie kartki, które przygotowałam z kolekcji Celebrate Today. Kolekcja ta jest bardzo uniwersalna, przez co nadaje się na wiele uroczystości. Ja przygotowałam kartkę z okazji ślubu oraz z okazji urodzin. Obydwie kartki wykonałam z papieru z małego bloczka 15-15 cm , dodałam jedynie kwiaty wycięte z arkusza z dużego zestawu, który znajduje się na okładce. Kwiaty są duże, świetnie pasują do całej kolekcji. Pierwszą kartkę – ślubną wykonałam jako shaker card. Shaker wypełniłam cekinami białymi i ecri. Dystans zrobiłam za pomocą taśmy 3D dwustronnie klejącej 3mm o szer. 6mm. Kartkę ozdobiłam zarówno kwiatami wyciętymi z kolekcji jak i różami w kolorze różowym. Dodałam zielone listki, które wycięłam z zielonego papieru Basic #4. Druga kartka to kartka urodzinowa, dla kobiety. Z dużą ilością kwiatów, zarówno wycinanych jak i tych 3D. Kwiaty wycinane podkleiłam na kostkach 3D. Całą kompozycję wzbogaciłam tekturkami. Obydwie kartki wykończyłam sentencjami, które są dołączone do małego zestawu papierów. Zapraszam:     Wykorzystałam: KOLEKCJA: CELEBRATE TODAY BASIC #4 KLEJENIE: Taśma dwustronnie klejąca 3 mm o szer. 6mm Kostka 3D 3mm DODATKI: Cekiny ecru Cekiny beż        

Miłosny czekoladownik – tutorial – Always Together

Dzień dobry, Tym razem przygotowałam dla Was miłosny czekoladownik. Dlaczego miłosny? Bo wykorzystałam miłosne sentencje, które wycięłam z małego bloczka papierów Always Together. Osobiście bardzo lubię czekoladę i uwielbiam miłe słowa. Postanowiłam te dwie rzeczy połączyć razem. Przy okazji przygotowałam dla Was kurs krok po kroku.

EXPLODING BOX – kolekcja MÓJ SKARB CHŁOPCZYK

Dzień dobry, nie wiem jak u Was, ale u mnie grzeje już trzeci tydzień bez ani jednej kropli deszczu. Wiatrak chodzi cały czas a i tak nie ma czym oddychać. Dlatego sięgnęłam po kolekcję Mój skarb chłopczyk, w nadziei, że chociaż ona wprowadzi lekki, chłodny klimat.