Author: Joanna

WYNIKI WYZWANIA #9 Kwiatowy zawrót głowy

Witajcie! 🙂 Wakacje w pełni, żar leje się z nieba, a ja dzisiaj przychodzę do Was z wynikami wyzwania „Kwiatowy zawrót głowy”. Dziękujemy za każdą zgłoszoną pracę – wszystkie były piękne, więc miałyśmy spory kłopot z wybraniem tej jednej. Jesteście ciekawi kto wygrał?

WYNIKI WYZWANIA #8 Ślub z ramką

Witajcie! 🙂 Wakacje się już zaczęły, sezon ślubny w pełni, a ja dzisiaj przychodzę do Was z wynikami wyzwania „Ślub z ramką”. Dziękujemy za każdą zgłoszoną pracę. Jesteście ciekawi kto wygrał?

Prosty TRAVEL JOURNAL z kolekcji ADVENTURE AWAITS – tutorial

Witajcie! Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi podróże. Myślę, że każdemu przyda się podczas nich travel journal czyli podróżniczy notatnik. Jeśli chcecie zobaczyć jak zrobić bardzo prostą okładkę do travel journal to zapraszam do dalszej części posta.

Kwiecisty ALBUM – kolekcja MOM’S GARDEN

Cześć! Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien projekt – prosty album z użyciem dużej ilości koronek bawełnianych. Przy okazji powstawania tego albumu przypomniałam sobie o tym i postanowiłam go zrealizować. Album wyszedł bardzo kolorowy i lekko przaśny. Sami oceńcie jak wyszło 🙂

WYNIKI WYZWANIA #7 Marzenia dziecka

Witajcie! 🙂 Wczoraj świętowaliśmy dzień dziecka i na pewno wiele dziecięcych marzeń zostało spełnionych. Dzisiaj przyszedł czas na rozstrzygnięcie wyzwania „Marzenia dziecka”. Dziękujemy za każdą zgłoszoną pracę. Jesteście ciekawi kto wygrał?

WYNIKI WYZWANIA #6 Wiosna, ach to Ty!

Witajcie! 🙂 Nasze wiosenne wyzwanie dobiegło końca, a za oknami pogoda iście letnia. Dziękujemy za każdą zgłoszoną pracę. Każda z nich była wyjątkowa, ale mogliśmy wybrać tylko jedną. Jesteście ciekawi którą?