Category: krok po kroku

MAGNES Z NOTESEM z kolekcji RETRO VIBES i HOME… SWEET HOME – Tutorial

Witajcie Kochani! Na dzisiejszą inspirację przygotowałam dla Was magnes z notesem do umieszczenia na lodówce. Nie tylko pokażę Wam swoje wykonanie, ale również na końcu posta znajdziecie prosty i szybki tutorial na wykonanie własnego magnesu. A więc zapraszam!

Album harmonijkowy z kolekcji BRR…IT’S COLD OUTSIDE-kurs

Witajcie, na zewnątrz zrobiło się już zimno, w powietrzu czuć jesień. Nie wiem jak Wy ale jeśli nie pada za dużo to ja całkiem lubię tą porę roku. Jeśli już mamy jesień to coraz bliżej nam do świąt. Ja czasami obdarowuję bliskich własnoręcznie robionymi prezentami. W tym roku dziadkowie dostaną jako dodatek do prezentów albumiki harmonijkowe ze zdjęciami wnuków. Najwyższa pora zabierać się za przygotowania.

Miłosny czekoladownik – tutorial – Always Together

Dzień dobry, Tym razem przygotowałam dla Was miłosny czekoladownik. Dlaczego miłosny? Bo wykorzystałam miłosne sentencje, które wycięłam z małego bloczka papierów Always Together. Osobiście bardzo lubię czekoladę i uwielbiam miłe słowa. Postanowiłam te dwie rzeczy połączyć razem. Przy okazji przygotowałam dla Was kurs krok po kroku.

Prosty TRAVEL JOURNAL z kolekcji ADVENTURE AWAITS – tutorial

Witajcie! Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi podróże. Myślę, że każdemu przyda się podczas nich travel journal czyli podróżniczy notatnik. Jeśli chcecie zobaczyć jak zrobić bardzo prostą okładkę do travel journal to zapraszam do dalszej części posta.