Monthly Archive: Grudzień 2017

Pierwsza gwiazdka

Witam już prawie świątecznie! Dziś jeszcze inspiracja Bożonarodzeniowa. Wykorzystałam do niej kolekcję Marzenia o poranku. Poranki ostatnio są mroźne i tak też przedstawiają się na mojej pracy. Co prawda śniegu za oknem u mnie nie widać, ale połyskujący niczym brokat, wszechobecny szron rekompensuje mi trochę brak prawdziwie zimowych widoków. Jeśli już pochłaniają Was przygotowania do świąt i ozdoby gwiazdkowe już też gotowe,to gorąco polecam Marzenia o poranku do zimowych prac o innej tematyce: karnawałowych ślubów, albumów ze zdjęciami z ferii. Szaro-niebieska kolorystyka tej kolekcji świetnie się sprawdzi.

Tutorial: albumik z jednego arkusza papieru „Mój skarb – dziewczynka”

Witajcie! Dzisiaj chciałam Was zaprosić na tutorial, w którym pokazuję jak zrobiłam albumik z jednego arkusza papieru z jednej z poprzednich inspiracji. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i sami spróbujecie taki stworzyć 🙂

Świąteczna dekoracja

Witajcie 🙂 Jestem ciekawa, czy Wy również wykonujecie świąteczne dekoracje? Dla mnie to prawdziwa frajda – móc samej stworzyć coś, co będzie świąteczną ozdobą, chociaż najczęściej są to rzeczy proste i robione na ostatnią chwilę 🙂

Słoik słodkości – XMAS KIT

Hej, hej! Święta już tuż, tuż. Macie pomysły na wszystkie prezenty? Jeśli nie, to prezentuję Wam podarek na ostatnią chwilę. Co powiecie na ozdobiony świątecznie słoik ze słodkościami? To naprawdę proste, wykonacie go wykorzystując nasz XMAS-owy KIT. A jeśli napełnicie go własnoręcznie zrobionymi ciasteczkami, to obdarowana osoba zaniemówi z wrażenia.

„Zimowe Chwile”- przypomnienie

Witajcie w niedzielne popołudnie! Święta coraz bliżej, choć patrząc na termometr za oknem, białe jak z bajki to one raczej nie będą 😉 Zapewne większość z Was jest w trakcie świątecznego szału twórczego. Dlatego przy tej okazji chcę Wam przypomnieć o naszej kolekcji „Zimowe Chwile„. Z pewnością będzie pasować nie tylko do świątecznych kartek. W końcu ogranicza nas tylko wyobraźnia prawda?

Kartka gratulacyjna

Witajcie 🙂 Najnowsze kolekcje papierów Craft O’Clock całkowicie zawładnęły moim sercem, a także moją pracownią. Tym razem przygotowałam kartkę przy użyciu papierów Mój Skarb – Chłopczyk.