Monthly Archive: Czerwiec 2018

WYNIKI WYZWANIA #8 Ślub z ramką

Witajcie! 🙂 Wakacje się już zaczęły, sezon ślubny w pełni, a ja dzisiaj przychodzę do Was z wynikami wyzwania „Ślub z ramką”. Dziękujemy za każdą zgłoszoną pracę. Jesteście ciekawi kto wygrał?

DEKORACJA z kolekcji MOM’S GARDEN

Witajcie! Kilka dni temu zawitało do nas astronomiczne lato. Choć pogoda wcale na to nie wskazuje 😉 Mnie to jednak nie przeszkadza w tworzeniu letnich i wakacyjnych dekoracji. Tym razem powstała gąska, którą „ubrałam” w kolekcję Mom’s Garden.

Pierwsze koty za płoty! – WYZWANIE DT

Witajcie! Raz w miesiącu nasze Projektantki z Design Teamu Craft O’Clock, stają przed wyzwaniem stworzonym przez Renatę, właścicielkę marki. Renia ma niesamowicie zakręcone pomysły, czasem wymagające od nas pogłówkowania nad tematem. Tym razem było podobnie…

Prosty TRAVEL JOURNAL z kolekcji ADVENTURE AWAITS – tutorial

Witajcie! Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi podróże. Myślę, że każdemu przyda się podczas nich travel journal czyli podróżniczy notatnik. Jeśli chcecie zobaczyć jak zrobić bardzo prostą okładkę do travel journal to zapraszam do dalszej części posta.

EXPLODING BOX z kolekcji ADVENTURE AWAITS

Cześć! Już pewnie wszyscy znacie niedawno wydaną kolekcję Adventure Awaits? Dedykowana jest ona projektom związanymi z podróżami, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć ją w całkiem inny sposób. Ma wiele uniwersalnych arkuszy. Dzisiaj jednak metaforycznie nawiążę do podróży, tras i kierunków.