POZNAJCIE NASZ POWIĘKSZONY ZESPÓŁ PROJEKTANTEK :)

Witamy Was bardzo serdecznie!

Mamy Nowy Rok, dużo planów i projektów czeka na realizację. Chcemy, by produkty marki Craft O’Clock zawsze Wam pomagały w realizacji Waszych twórczych działań i pobudzały Waszą kreatywność. W związku z tym powiększyliśmy grono naszych utalentowanych Projektantek o kolejne twórcze osoby, które przez najbliższe miesiące będą Was inspirować swoimi cudownymi pracami.

Powitajcie ciepło cały ZESPÓŁ PROJEKTANTEK marki Craft O’Clock!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Te dziewczyny już znacie :). To one wspierają markę Craft O’Clock prawie od początku jej istnienia :). Niezmiernie nam miło, że Dziewczyny będą z nami przez kolejne miesiące inspirować Was swoimi pracami :).

Wywiady z Dziewczynami przypominamy Wam na naszej stronie DESIGN TEAM. Zapraszamy!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Teraz niezmiernie nam miło powitać na pokładzie marki Craft O’Clock CZTERY nowe utalentowane Dziewczyny, które już od dziś będą również Was inspirować swoimi pracami z papierów i dodatków marki Craft O’Clock.

POWITAJMY!!!

 

Jestem mamą 3 dzieci, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Dla relaksu lubię zaszyć się w pracowni, gdzie zajmuję się głównie tworzeniem kartek oraz exploding boxów. W moich pracach często zobaczycie tekturki i bogate kompozycje kwiatowe. Kiedy znajdę troszkę więcej czasu bardzo lubię usiąść przy kominku z dobrą książką i dobrą aromatyczną herbatą.

Pierwsza inspiracja Hani specjalnie dla Was to:

Kartka z przepięknych papierów z kolekcji „Marzenia o poranku„. Hania wykorzystała arkusze w odcieniach jej ulubionej szarości. Całość Hania ozdobiła kompozycją kwiatową w kolorach różowym i turkusowym, które współgrają z kwiatami na papierze. Do pracy Hania dodała napis z zestawu kart do PLMarzenia o poranku„.

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Rękodzieło towarzyszy mi od 4,5 lat. Kilkakrotnie próbowałam z niego zrezygnować z powodu braku czasu, jednak okazuje się, że miłość do scrapbookingu jest silniejsza :D. Uwielbiam tworzyć kartki i pudełka, a do tego jestem całkowicie „uzależniona” od papierów do scrapbookingu :). Kartkowanie to mój czas odpoczynku :).

Pierwsza inspiracja Izy specjalnie dla Was to:

Dwie proste kartki wykonane w całości z kolekcji dziecięcych „Mój skarb – Dziewczynka” i „Mój Skarb – Chłopczyk„, gdzie na pierwszy ogień poszły urocze groszki :). Dopełnienie stanowią napisy i grafiki z dodatków do kolekcji. I nic więcej nie trzeba by stworzyć uroczą kartkę dla malucha.

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tworzę ciągle i nieustająco, potrzeba tworzenia nie opuszcza mnie ani na chwilę. Pomysłów w mojej głowie rodzi się zdecydowanie więcej, niż mam czasu na ich realizację. Cały czas uczę się nowych technik i testuję nowe materiały i kocham te poszukiwania :).

Pierwsza inspiracja Kasi specjalnie dla Was to:

Uroczy czekoladownik. Zawsze warto mieć choć jeden w rezerwie, tak na wszelki wypadek ;). Ten powstał z kolekcji „Zimowe chwile„, ale ta cudna zieleń kojarzy się Kasi już bardzo, bardzo wiosennie :).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zaszyta na pomorskiej wsi, przy swoim biurku. Jak na rękodzielnika przystało – posiadaczka trzech kotów. W pakiecie z mężem i dwoma niepełnoletnimi osobnikami ludzkimi. Papier i nożyczki zamienię tylko na chatkę w górach 😉 Od jakiegoś czasu ilość posiadanego papieru liczę w metrach, nie w sztukach. Czyli śmiało już można powiedzieć, że za normalną uznają mnie tylko ludzie z podobną pasją. Umiłowałam sobie styl rustykalny i shabby chic. Poza tym uwielbiam prace z artystycznym nieładem.

Pierwsza inspiracja Mili specjalnie dla Was to:

Wyjątkowa kartka dla dziadków Mili. Stworzona z pierwszej kolekcji „Marzenia o poranku„. Mila projekt oparła na warstwach i koronkach, które lubi najbardziej.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Z ogromną RADOŚCIĄ witamy DZIEWCZYNY w Zespole Craft O’Clock. Powitajcie je razem ze mną!!!

Wywiady z nowymi Projektanktami również znajdziecie naszej stronie DESIGN TEAM. Zapraszamy!

Już się nie możemy doczekać kolejnych wspaniałych inspiracji Dziewczyn!!!

Będzie się dużo działo, więc zaglądajcie do nas regularnie!!!

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *