LAYOUT o miłości – ZIMOWE CHWILE

Witajcie!

Oto mój pierwszy indywidualny wpis na blogu, moja pierwsza inspiracja 🙂 Mam nadzieję, że choć troszkę przypadnie Wam do gustu 😉

Jest to LO, a właściwie klasyczny scrap, w którym swoje zimowe (choć mało śnieżne) zdjęcie z córcią ubrałam w papiery z kolekcji Zimowe Chwile.

Tło mojej pracy to arkusz z deskami. Jak tylko go zobaczyłam, od razu wiedziałam, że stworzę na nim LO. Zieleń, błękit i szarość dodatków, z których ułożyłam kompozycję, doskonale się na tym tle prezentują. A dodatki są bardzo różnorodne, ale za to, jak na moje możliwości, ilościowo jest wyjątkowo mało: kilka pasków (wykorzystałam tutaj ścinki), kilka serwetek i serduszek, kilka kwiatków oraz guziczki. Jedno serduszko podkleiłam pod kaboszon samoprzylepny, dzięki czemu fajnie się uwypuklił. A rozmiarowo pasował idealnie. Na koniec jeszcze trochę stemplowania, falbanka z tekturki oraz kilka naklejek emaliowanych i gotowe.

WYKORZYSTANE PRODUKTY:

KOLEKCJA:

kolekcja Zimowe Chwile – zestaw papierów 30×30
kolekcja Zimowe Chwile – zestaw papierów 15×15
kolekcja Zimowe Chwile – zestaw dodatków do wycięcia
kolekcja Zimowe Chwile – zestaw XMAS 15×30

DODATKI:

guziki, zestaw #7, rozmiar mix, ciemny niebieski

KLEJENIE:

dwustronna kostka 3D, 3mm, 6x12mm
dwustronna taśma klejąca, 6mm
dwustronna taśma piankowa 3D, 2mm, szer 6mm

 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wy też spróbujcie swoich sił w stworzeniu layouta z kolekcji Zimowe Chwile. Obiecuję, że to będzie czysta przyjemność 🙂 Mam nadzieję, że pochwalicie się efektami!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *