JESTEM KOBIETĄ – wyzwanie dla DT

Witajcie serdecznie!

Mamy weekend, a weekendy pojawiają się u nas różne specjalne posty. Dzisiejszy post jest już naszym drugim wyzwaniem dla wybranych Dziewczyn z Zespołu. Projektantki z Design Teamu Craft O’Clock lubią wyzwania, więc raz w miesiącu będą się musiały zmierzyć z pewnym twórczym wyzwaniem… Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury :)…

Drugie wyzwanie DT – stwórz pracę w temacie JESTEM KOBIETĄ wykorzystując z papierów TYLKO dwa produkty: mały bloczek 15x15cm oraz zestaw dodatków do wycięcia – oba produkty z kolekcji Zimowe Chwile.

Tymi pracami chcemy pokazać, jak uniwersalna jest tak kolekcja. Nadaje się ona nie tylko do zimowych prac, ale do każdej innej, gdzie ogranicza nas tylko wyobraźnia…

Zobaczcie, jak sobie poradziły z tym wyzwaniem Dziewczyny:

Muszę przyznać, że polubiłam te nasze wyzwania 🙂 można pokombinować na różne sposoby. Ja tym razem zrobiłam czekoladownik na kraftowej bazie. Na przodzie można zobaczyć piękną, kwiatową kompozycje z dodatków do wycięcia oraz kilku listków. Na koniec kilka chlapnięć splashem i praca gotowa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Przygotowałam kobiecą kartkę dla wyjątkowej kobiety :)… tak po prostu… bez okazji :)… Tym razem postawiłam na biało – zielone połączenie kolorów.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

 

Dziś przygotowałam dla Was home decor. Jest to idealny prezent dla zapominalskiej kobiety o ważnych urodzinach ;). Bazę okleiłam papierem i przycinałam go ręcznie skalpelem. Było trochę zabawy, ale efekt jest wynagradzający :). Do tego ułożyłam kompozycje z wyciętych kwiatów :).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

Stworzyłam dwie kobiece zawieszki na drzwi :)…U mnie 2 zawieszki, które mają wyznaczać kobiecy teren. A skoro temat „Jestem Kobietą ” to nie mogło zabraknąć kwiatów i „świecidełek” w postaci cekinów.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyzwanie jak się okazało wcale nie było trudne! A Dziewczyny poradziły sobie wyśmienicie!!! Kolekcja Zimowe Chwile kryje w sobie również kobiece oblicze ;)!

Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy do zmierzenia się z takim wyzwaniem :).

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *